Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
 1. #21
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,679

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqipetar.

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Une u bera goxha vite ketu. U shkeputa ca kohe kur u hap forumi paralel . net madje isha moderator atje qe ne themelim, por edhe atje pasi filluan budalliqet dhashe doreheqjen. me jane afruar shpesh forume te tjera per antaresim , por i kam bere delete kerkesat e tyre, Nuk kam kohe e as nerva te hyj ne dhjetra forume. Ketu na eshte bere si kafeneja e shqiptareve dhe pavaresisht te metave, mendoj se forumni ka mjaft vlera pozitive ne cdo aspekt. Nevoje per permiresime ka sa te duash, dhe kryesisht ne ndonje anetar stafi qe abuzon me qenien e tij/saj si moderator. Kam marre dy here verejtje kot fare, si nje i denuar politik , Jo se me ka shqetesuar kjo, madje jam krenar per verejtjet qe kam marre, por gjithsesi kam qeshur me idiotin/en qe me ka bere verejtjet. Qe ketej nuk iki per inat te Albos.(vetem po te me perjashtoje Ai.
  Mendoj se ne tere keto vite kam dhene kontributin tim modest ketu per rritjen e vlerave te Forumit. Ketu kam njohur plot miq e mikesha, te cilet edhe ne jeten reale me kane lene mbresa te pashlyeshme. Dhe per kete i jam mirenjohes Forumit shqiptar.com
  Interesant edhe mbreslenes postimi yt 2043.

  E thash edhe me lart , un kur jam antaresuar atje , ishte fluks forumesh , kush e kush te hapte faqen e tij ndaj se di mund te jem antaresuar ne te pakten 4 forume qe sinqerisht as emrin im sme kujtohet me per vete faktin se aktive isha vetem aty. Dhash maksimumin per ate faqe , ndaj edhe u preka nga ai reagim , por duhet ta pranoj qe bera zgjedhjen e duhur qe u rregjistrova ktu.

  Persa i perket kti forumi : Eshte shum shpejt te jap nje mendim te sakte pasi kto kohe as te lexoj skam patur mundesi , kam hyr e dal me minutazh te shkurter , por fakti qe eshte forum kaq vjeēar edhe antaret vazhdojn ta frekuentojn edhe pse me largime ( here pas here) , apo pakenaqesi , ky forum akoma ka interes e vizitore , ka materiale brenda qe besoj se ja vlen ti lexosh , e pse jo ti diskutosh.

  Meqe jam ne teme , do doja te falenderoja miqt e kti forumi te cilet jan rikthyer me ardhjen time ktu. Ju kam shum xhan!!

  Ne te njejten kohe edhe miqt qe po njoh ktu e qe me japin deshiren te vazhdoj ta frekuentoj kte forum.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lulke : 08-12-2014 mė 18:41
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 2. 5 antarėt mė poshtė falenderuan Lulke pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  *~Rexhina~* (08-12-2014),2043 (08-12-2014),B@Ne (08-12-2014),daniel00 (08-12-2014),SERAFIM DILO (08-12-2014)

 3. #22
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,960
  Postimet nė Bllog
  18

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqipetar.

  E mira e Forumit: Ka aq shume gjera qe mund te lexosh e mesosh, sa mund te shpenzosh vite duke lexuar e mesuar ne te.
  E keqja e Forumit: Ne kohen qe jetojme, njerezit nuk duan te lexojne e mesojne, duan vetem te flasin per veten e tyre.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Neteorm (23-06-2018)

 5. #23
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,679

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqipetar.

  Miredita Albo...ne fakt po mendoja si ka mundesi qe po e injoroje kte teme tani pash mendimin tend.
  Nje pergjigje doja nga ty , ky mendimi yt ishteper antaret qe jan pergjigjur ne kte teme apo per t'gjithe antaret?!

  Nuk e di por mesa shof un ktu antaret kan vetem nje ankes per ty si admin qe i maletreton jo per forumin.

  Kalofsh bukur.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lulke pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  SERAFIM DILO (11-12-2014),Station (11-12-2014)

 7. #24
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqipetar.

  E paska sjell UNICEF me postė kėtė mbikqyrsen mė lart
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 8. #25
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqipetar.

  E keqja eshte se mbi 90% jan femra te martuara

  e mira nuk egziston per momentin

 9. #26
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,043

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqipetar.

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  E mira e Forumit: Ka aq shume gjera qe mund te lexosh e mesosh, sa mund te shpenzosh vite duke lexuar e mesuar ne te.
  E keqja e Forumit: Ne kohen qe jetojme, njerezit nuk duan te lexojne e mesojne, duan vetem te flasin per veten e tyre.
  si e ke katandisur forumin ti! poston vete dhe lexon vete po ashtu.

 10. 2 antarėt mė poshtė falenderuan drague pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  A.I (21-12-2014),SERAFIM DILO (11-12-2014)

 11. #27
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  S'do tė vish? Mirė. Do tė vish? Akoma mė mirė Do tė rrish? Mirė fare.

 12. #28
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  490

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  I ka rene shikueshmeria dhe temat jane ne vjetra.

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lov! pėr postimin:

  Neteorm (19-04-2022)

 14. #29
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Citim Postuar mė parė nga Lov!2 Lexo Postimin
  I ka rene shikueshmeria dhe temat jane ne vjetra.
  Prandaj po mundohemi ti japim edhe njeher rendimentin qe ka pasur dikur, pasi vizueshmeria eshte e larte prap po ne lidhje me forumin akoma jo.

 15. #30
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,469
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  E mira eshte se nuk lejohen banalitete e sharje dhe si pasoje eshte pakesuar numri i anetareve. Dhe me e mira eshte bere, qe te shfaqen mendimet pa fyer njeri.
  Duaje te afermin tend si veten

 16. #31
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tokė
  Postime
  738

  Pėr: Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  E mira...
  Ka tema interesante,e anėtarė nga tė gjitha trevat e Shqipėrisė.

  E keqja.
  Antarėt na kanė lėnė targat :P.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •