Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  Perjashtuar Maska e Mona
  Anėtarėsuar
  03-07-2002
  Vendndodhja
  Away from you....
  Postime
  135
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Deshira me e madhe.

  Po tu jepet mundesia te uroni per dicka qe ta kini ( te jeni te sigurte qe do realizohet), cfare do ishte ajo??
  Une per veten time, endrra ime me e madhe eshte te kem familjen time, pra te martohem dhe te kem nje vajze te vogel, te tjerat i kam.

 2. #2
  DeJaMe AmAr...! Maska e La rondine
  Anėtarėsuar
  10-02-2003
  Vendndodhja
  Chihuahua
  Mosha
  37
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Hmmm,sa te shumta jane deshirta.Nuk di ke te vesh ne radhe te pare.Une dua te me realizohen te tera keto qe kam ne mendje,te arrij te behem ajo qe pretendoj nga vetja dhe te kem ate qe dua prane meje tere jeten qe me ka mbetur!keto do te me bejne me te lumturen ne bote...
  [size=0.6]DaCa O NoApTe As Fi PlEcAt
  DiMiNeAtA Ai StIi Ce-Ai Ce-Ai ViSa
  Si AdORmI aSa LaNgA InImA mEa!

  Lasa LuMeA Sa ZiCa Ce VrEa
  N-o MaI cReDe AsCuLtA-Ti InImA
  StiI pReA bIne,NuMaI tIe Ti-As Da
  JuMaTaTe DiN pErNa MeA![/size]

 3. #3
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Sic tha La rondine deshirat jane te shumta!!
  Une pervete do doja qe te krijoja nje familja sa me te dashur mes njeri tjeterit!!

  P.S Ne moshen e duhur kuptohet!!

  ~laterz~
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 4. #4
  i/e larguar Maska e Sander^Mafishja
  Anėtarėsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  ne hene
  Mosha
  37
  Postime
  45
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Bosi me madh ne bote....me ben dot mona?Ke bith te ma plotesosh deshiren:P

 5. #5
  Perjashtuar Maska e Mona
  Anėtarėsuar
  03-07-2002
  Vendndodhja
  Away from you....
  Postime
  135
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jo ta plotesoj une sander-mafishaj, por pyetja ishte nese do te plotesoj.

 6. #6
  sWeEt DevIL Maska e YllBote
  Anėtarėsuar
  26-01-2003
  Postime
  185
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje nga deshirat me te medhaja tani per tani... eshte qe te dal ma nje cun... nuk eshte se s'kam dale se ai s'me pelqen.. ( ai me pelqen ) po eshte problemi qe nuk e kam ne shkolle .. dhe nuk kam mundesi ta shoh shume shpesh
  Dont Let The Fear
  Of `Striking` Out
  Keep You From
  -- Playing The Game

 7. #7
  gone Maska e Viki
  Anėtarėsuar
  27-03-2003
  Postime
  152
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Deshira me e madhe eshte te jem e lumtur.
  No more drama in my life......
  Keep it REAL!!!

 8. #8
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  39
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Qe te them kam nje deshire nuk them sepse jan shume.....por do te vecoja vetem nje:
  Dua te genjej dhe te mos jem i sinqert.....boll 22 vjet asgje nuk kam fituar.
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 9. #9
  _____
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Deshira ime me e madhe eshte ti dali llotoja dajes per ktej ne USA.

  Bledi eshte e vertete qe njerezit e sinqerte vuajne me shume, po s'ke si te ndrryshos se te vret ndergjegja jote me teper.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Njeriu ka shume deshira dhe sapo realizon njeren mundohet te realizoje tjetren. Deshirat lindin ore e cast, qofshin per mire apo per keq. Ske se si te flasesh per nje deshire te vetme, kur nuk e di se c'fare deshire do te kesh neser dicka akoma me te deshirueshme mbase...

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e As^Dibrane
  Anėtarėsuar
  03-12-2002
  Vendndodhja
  e humbur diku
  Mosha
  40
  Postime
  209
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po sikur te me plotesohet ajo deshire qe tash me shkoi ne mendje hmmm ja vec e parafytyrova ne mendje eshte kaq mire
  shhhh eshte sekrete
  Zot me shpeto nga miqte, une mund te mbrohem vete na armiqte

Tema tė Ngjashme

 1. Deshira e nje vajze te paemert
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-11-2010, 12:19
 2. Thaēi nuk do ti plotesohet deshira me taku tadiēin
  Nga veli44 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2009, 13:52
 3. Fragmente nga Shėn Grigor Teologu
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 08:40
 4. Deshira qe deshironi tu plotesohet ne Vitine ri 2006
  Nga babadimri nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 19-02-2006, 09:26
 5. Hobi (deshira) juaj ne te ardhmen eshte enderr apo realitet?
  Nga Letersia 76 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 11-09-2002, 20:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •