Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2006
  Vendndodhja
  El Paso TX
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Exclamation Afarizmi/Biznesi (Sugjerim pr kryetem/tem)

  Ka shume vjet q jan antar I ktij forumi, dhe jam e shum mirnjohs pr kontributin e t gjith antarve, prej t cilve jam informuar pr gjum gjana.

  Prderisa lypa n internet informacione n lidhje me biznese/afarizme shqiptare, u desh q gjithqysh me kqyr edhe ketu. Fatkeqsisht e pashe qe nuk kish naj tem kryesore pr afaristat, ku secili prej neve munet me marr sugjerime apo msime prej njoni tjetrit, n lidhje me nj deg t nj lloj biznesi.

  Nashta edhe ka naj tem ktu q dikush prej antarve e ka fillu, e une nuk e gjeta, masi ky forum asht shum I pasun me informacione.
  Nese ekziston apo jo nj tem e tille, a ka mundsi me e bo si kryeteme, mbasi perveq q I ndihmojm vetvetes I ndihmojm edhe t tjert n kt ekonomi?
  Nese nuk mendoni qe mundet me qene frytdhnse pr komunitetin ton n Ballkan dhe diaspor, a ka mundsi t krijoni nj pyetje pr votim, q t shohim se qfare mendimi kan antart e tjere?


  Me rrespekt,

  US Army Shqiptar
  Legends may sleep, but they never die.

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Afarizmi/Biznesi (Sugjerim pr kryetem/tem)

  Tem / Kryetem pr ekonomin dhe biznesin e ke ktu http://www.forumishqiptar.com/forums/65-Ekonomi-biznes
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •