Mirmbrma!
Krijuam nje aplikacion web shum modern pr msimin e teoris t patents Shqiptare.
Ofrohet nga 2 veta q bashkpunojme n projekte IT dhe do ta gjeni tek http://www.patenta.al
Esht FALAS pr t gjith Shqipetart (kudo q gjenden)!

Krkojme feedback nga antart e ForumiShqiptar n mnyr q ta prmirsojm!

Na gjeni n FB: https://www.facebook.com/www.patenta.al

Sh flm!