Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-10-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Pershendetje quhem Andi. Kto jane disa nga punimet e mia ne Solidworks.

  Emri: large.jpg

Shikime: 259

Madhėsia: 26.5 KB
  Emri: large.jpg

Shikime: 253

Madhėsia: 21.1 KB
  Emri: large.jpg

Shikime: 209

Madhėsia: 43.1 KB

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-10-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Emri: large.jpg

Shikime: 99

Madhėsia: 43.1 KB
  Emri: large2.jpg

Shikime: 100

Madhėsia: 27.4 KB
  Emri: VINGOLAS.jpg

Shikime: 103

Madhėsia: 18.9 KB

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-10-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Emri: baja tires.jpg

Shikime: 103

Madhėsia: 31.8 KB
  Emri: thracian.173.jpg

Shikime: 101

Madhėsia: 11.0 KB
  Emri: illyrian.9.jpg

Shikime: 103

Madhėsia: 11.3 KB

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-10-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Emri: trex 3.jpg

Shikime: 98

Madhėsia: 38.5 KB
  Emri: trex 4.jpg

Shikime: 95

Madhėsia: 43.0 KB
  Emri: composite 2.jpg

Shikime: 98

Madhėsia: 27.7 KB

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •