Close
Faqja 9 prej 59 FillimFillim ... 789101119 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 180 prej 1176
 1. #161
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirdita te gjitheve.

 2. #162
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Legjenda,fejsbuku osht vetem per me bo komplimenta-e ;sa bukur,shum bukur,bukur shum,shum shum bukur....etj etj..

  Ta pash foton,yll fare je ! Shum bukur ! Se na morin edhe per gay.
  Hahahaha Sa bukur eshte ta fillosh vitin 2015 me te qeshura

  Nje pershendetje per te gjithe kshu rastesisht. Sero ty po tpershendes qellimisht!
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 3. #163
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  166
  175 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
  Mirdita te gjitheve.
  Mirdita Ksanthi,Nete,Baci Agim,E panjohura,Broken,Lisa,Alem de,
  User,Teta Vera,Hot Princi ,Lexuesi,Gold djal,iPrishtinalia,Sorkadhe,Gloreta,Linda,Arvima etj etj
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan tetovarja87 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Agim Metbala (11-01-2015),hot_prinz (06-01-2015)

 5. #164
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  200 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Mirdita Ksanthi,Nete,Baci Agim,E panjohura,Broken,Lisa,Alem de,
  User,Teta Vera,Hot Princi ,Lexuesi,Gold djal,iPrishtinalia,Sorkadhe,Gloreta,Linda,Arvima etj etj
  Pershendetje tetovarja bashk me listen, ju uroj nje pasdite te mrekullueshem. :*
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Agim Metbala (11-01-2015),tetovarja87 (20-01-2015)

 7. #165
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje tetovarja bashk me listen, ju uroj nje pasdite te mrekullueshem. :*

  Mirdita .Xhenet po ku je mi goc ?Gezohem qe je mire .Pershendetje te gjitheve .Pershendetje tetovare.

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ksanthi pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (11-01-2015)

 9. #166
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  200 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
  Mirdita .Xhenet po ku je mi goc ?Gezohem qe je mire .Pershendetje te gjitheve .Pershendetje tetovare.
  Flm xhane 😙 ja andej kendej.☺
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. #167
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-01-2015
  Postime
  34
  Faleminderit
  3
  13 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje!

 11. #168
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes te gjithe ata qe po dridhen nga te ftohtit...

  p.s. sot erdha ketej se u "merzita" andej...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 12. #169
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te gjitheve.

 13. #170
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,268
  Faleminderit
  162
  114 falenderime nė 101 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirembrema te gjitheve.
  Silence is golden.

 14. #171
  "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Anėtarėsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  4,596
  Faleminderit
  36
  59 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Njė pershėndetje pėr ju... tė gjithė, kėshtu disi rastėsisht..
  Gjej kohen tė lexosh, ėshtė themel i tė diturit.

 15. #172
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Albanez te pershendes e me ka marre malli shum per ty....

  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 16. #173
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje per te gjithe..... edhe ata qe na humben ...do vine besoj perseri ketu...

 17. #174
  i/e regjistruar Maska e Hotlani
  Anėtarėsuar
  22-11-2012
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pėrshėndetje,Gjithsesi toni54,kėtu jemi,skemi ku tė shkojmė.
  Kultura,sjellja edukata,arsimi e bėjnė njeriun tė vlefshėm!!!!

 18. #175
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2009
  Postime
  368
  Faleminderit
  8
  12 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje nga Kumanova
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 19. #176
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  [QUOTE=toni77_toni;3777284]Njė pershėndetje pėr ju... tė gjithė, kėshtu disi rastėsisht..[/QUOT

  https://www.youtube.com/watch?v=vQwZw3Dt1_c
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dielli1 : 17-01-2015 mė 06:17

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar dielli1 pėr postimin:

  toni77_toni (17-01-2015)

 21. #177
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Nje pershendetje per te gjith ata qe jane .. ata qe sjanee...dhe ate qe shkuan
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 22. #178
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  O Busi Girl,ja edhe nga ana ime(qe erdha vone)ke nje pershendetje te veqant.

 23. #179
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  200 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje juve siper dhe ju qe vini pas, ju deshiroj nje te dielle relaksuese.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 24. #180
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  ..faleminderit e nderuara Xhenet.M.S.njeri nga ata qe pershedete ti siper isha edhe une,prandaj pershendetje per juve,nga ana ime.nderkaq faleminderit per pershendetjen qe u ben ketyre pas teje,sepse perseri jam une,hahaha.Pershendetje Xhenii(xhenii je).

Faqja 9 prej 59 FillimFillim ... 789101119 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •