Close
Faqja 58 prej 59 FillimFillim ... 84856575859 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,141 deri 1,160 prej 1176
 1. #1141
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje miq si ju kam
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Busy Girl pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (14-02-2019),EDUARDI (29-01-2019),Lulke (03-02-2019)

 3. #1142
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,268
  Faleminderit
  162
  114 falenderime nė 101 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirė kukull, si ke qenė ti?
  Silence is golden.

 4. #1143
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje miq virtual dhe qe jeni shume te mire.
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 5. 2 antarėt mė poshtė falenderuan EDUARDI pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (14-02-2019),projekti21_dk (31-01-2019)

 6. #1144
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Edhe nga une. Uroj te jeni sa me mire kudo qofshi.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Arvima (14-02-2019)

 8. #1145
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,801
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te gjithve!!

  Kam nje ide, te shkruajm nje liber per forumin shqiptar.
  Ne fakt, ketu ka material sa per 10....

  Si mendoni?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #1146
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Anėtarėsuar
  20-06-2007
  Postime
  270
  Faleminderit
  10
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje!
  Nuk jam unė qė ju thėrras ,por jeni ju qė vini tek unė!

 10. #1147
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Oj Xhenet cfare eshte bere me ty? A je martuar apo jo Uroj te kesh qene mire me shendet e dashur
  Te pershendes perzemersisht edhe une, gjithashtu edhe listen tende
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 11. #1148
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Pershendetje te gjithve!!

  Kam nje ide, te shkruajm nje liber per forumin shqiptar.
  Ne fakt, ketu ka material sa per 10....

  Si mendoni?
  Vallai ti po pate nerva te forta beje or ti
  Neve na kane ikur nervat me moshen
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 12. #1149
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,801
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Si t'dush...,

  Po ma lat mu n'dor me e shkrujt, gjysma e librit do i dedikohet Pink-ut, per ato fotot e bukra, per shkrimet frymzuese, per poezite rrenqethese, etc+etc gjera t'bukura...

  Per ty shum pak do shkruj...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. #1150
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Emo mire. Une thash se sdo shkrush hic per mua
  Pinku poezi?! Edhe une si paskam lexu hic!
  Pinkut i takoka pra, detikimi me i madh
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 14. #1151
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  166
  175 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje per te gjithe....

  a a.njeri.ketu apo.jo...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 15. #1152
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  300
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje zemer e bukur!Shyqyr qe erdhe!Pershendes kush eshte ON!

 16. #1153
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,801
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirmbrema t'gjithve!!

  Pershnes tenta Veren (se i met hatri ksaj... )
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 17. #1154
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  37
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  ...dhe une vij me nje pershendetje per te gjithe...
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 18. #1155
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  166
  175 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje per te gjithe...
  a ka.njeri ketu more.hejjj
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 19. #1156
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Vallai mduket se jane ne gjume te gjithe kta
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 20. #1157
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  O polic ku je re

  Gjalle jo mo edo
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 21. #1158
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Perrshendetjeee!

  Ku je Shkenca ? Uroj te kesh qene mire me shendet e dashur

  I pershendes ne menyre te vecante keta te faqes se fundit, perfshire dhe veten time normalisht Me paska marre malli per mua ketu lol
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 22. #1159
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,801
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Arvime te pershnes!!

  Edhe tenta Veren se qan masanej...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 23. #1160
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  166
  175 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  o skender beu...
  a sterdh gjunaf more qe sna pershnete neve
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Faqja 58 prej 59 FillimFillim ... 84856575859 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •