Close
Faqja 49 prej 60 FillimFillim ... 39474849505159 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 961 deri 980 prej 1181
 1. #961
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pėr: Pershendetje te rastit

  ....pershendetje per Edin e edhe per Buse,hhaahh....

 2. #962
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershedetje ......oj arvime po ku na je ore ...pershendes edhe mikun eduardin...

 3. #963
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Hahaha Diell po pse u lehtesove per mua edi mund te kete edhe tre femije edhe une prap e kam xhan :P
  Hahahahah o kryp e omel te ka edi flori ty.. edhe edi te ka xhan ty se e meriton..
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 4. #964
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga dielli1 Lexo Postimin
  ....pershendetje per Edin e edhe per Buse,hhaahh....
  o Hene te pershendes dhe un ty faleminderit
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 5. #965
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  pershedetje ......oj arvime po ku na je ore ...pershendes edhe mikun eduardin...
  Tonce faleminderit shoku te pershendes dhe te uroj nje te diele te bukur...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 6. #966
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mbrema Eduart Mbrema tgjithve .

  Kiss me rreshqitje ty buse .❤️

  Hot mos u bo xhiloz .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. #967
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  Hahahahah o kryp e omel te ka edi flori ty.. edhe edi te ka xhan ty se e meriton..
  edhe une laaal te pershendes shume tyy
  Citim Postuar mė parė nga dielli1 Lexo Postimin
  ....pershendetje per Edin e edhe per Buse,hhaahh....
  Diell hello ku je sot ske dal me mgjes ktej nga ne haha
  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Mbrema Eduart Mbrema tgjithve .

  Kiss me rreshqitje ty buse .❤️

  Hot mos u bo xhiloz .
  mon amour kiss
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. #968
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te githeve... Lulke flm te pershendes omelsin e kripurrrrrrrrrrrrrrrrrrr puc
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 9. #969
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Mbrema Eduart Mbrema tgjithve .:-)

  Kiss me rreshqitje ty buse .:-D❤️

  Hot mos u bo xhiloz .
  Lule xhiloz s'behem fare,
  por cfare ti boj lakmise?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 10. #970
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Pershendetje te rastit

  ca ke lakmi o hot puthjen me rreshqitjeee ahhha
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 11. #971
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pse cir po t'dukem une ty?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 12. #972
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Pershendetje te rastit

  ti po mdukesh ziliqar edhe llups per nji rreshqitjee
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 13. #973
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Po a? U ty t'rrqitshin trute jarebi.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. #974
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Ciao tutti frutti........
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 15. #975
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje toni 54,dielli1,Busy,hot prinz,EDUARDI,Lulke,tetovarja,dhe ju qe vini pas,ju deshiroj nje mbremje te kendshme. Ps: Me keni munguar
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. 5 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Busy Girl (24-11-2015),dielli1 (26-11-2015),EDUARDI (21-11-2015),Lulke (24-11-2015),tetovarja87 (09-03-2016)

 17. #976
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje toni 54,dielli1,Busy,hot prinz,EDUARDI,Lulke,tetovarja,dhe ju qe vini pas,ju deshiroj nje mbremje te kendshme. Ps: Me keni munguar
  Faleminderit Xhen te pershendes dhe un ty
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 18. #977
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje toni 54,dielli1,Busy,hot prinz,EDUARDI,Lulke,tetovarja,dhe ju qe vini pas,ju deshiroj nje mbremje te kendshme. Ps: Me keni munguar
  Te pershendes edhe un ty ma cherie . folttt

  Pershendetje per te gjithe ne vecanti sot pershendes Arbenin .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 19. #978
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Xhennet pershendetje per tyyyy zemer EDIII o mik si te kam
  Lulkeee te falenderoj shuuume qe me knaqe sot me ate foton ishte nje mrekulli edhe pse me llap jashte hahahah
  Hooot ooo hot old man ku je breeee
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 20. #979
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Pershendetje te rastit

  E mi e pe ka fillu te tallu bycen e vogel dhe ajo Hāhaha .
  Duket qe do bohet grifshe .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 21. #980
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Lulke, kush po shkruan ne FSH, ti apo grifsha jote?
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

Faqja 49 prej 60 FillimFillim ... 39474849505159 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •