Close
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 223
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Sot me ben pershtypje...

  Virusi i narcizismit, qe ka pushtu si lokalisht ashtu edhe globalisht...

  dhe kjo

  http://dating.co/beautiful-albanian-women/...

  qe na derguan sot ne email.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #2
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  sa me shume te flesh aq me shume te flihet prape...

 3. #3
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  me ben pershtypje dicka qe gjeta te hapur ne desktop jam e sig qe une se kam hapur ato doc. Vras mendjen kush ka futur duart ne pc time
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  robi shte i denuar te dal me makine...po dole me kembe te gjitha te buzeqeshin...cfare po ndodh????

  dhe e dyta...pashe ne internet nje website barcaletashqip dhe kane vjedhur gjithe barcaletat e forumit...cfare nuk vjedhin sot...duhet t'i mbajme duret ke topet...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Kujdes topet eljostelio, se mo ti vjedhin zotat virtuale

  ,

  Si barcaletat forumit,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  cfare po behet??? uno puno me lopate andej e keta punojne ketej...jane cmend njerezia...kane filluar lodrat ne kohe krize....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #7
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  provova te luaja ne violine para nje jave...po sa e veshtire ishte, mezi doli nje note edhe ajo per te mbyllur veshet... eshte nje instrument shume i bukur.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Qe mu kujtu, Qamushi, me shprehjen e tij lapidare.

  Na myten budallenjte...

  Qe ka nevoje per nji amendim te vogel.

  Dhe...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  se harrova shabon qosen,

  qe kishte mrehur shpaten edhe njihere per situaten

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #10
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Sot i dhame lajmin njeres qe po priste dy binjake (duke shpresuar qe gjithcka te shkoje mire, se ishin brenda nje membrane embrionet)..gati sa nuk i ra te fiket te fejuarit kur e mori vesh

 11. #11
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Me ben pershtypje vetja me ka kapur nje trishtim kot me kot pfff spo bej dot asnje buzeqeshje fallso
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  provova te luaja ne violine para nje jave...po sa e veshtire ishte, mezi doli nje note edhe ajo per te mbyllur veshet... eshte nje instrument shume i bukur.
  Vite me pare kam provuar ti bija fyellit. Opo nje tingull se nxirrja dot. Kur e luante kusherira sa e lehte dukej.
  Feelings change - memories don't.

 13. #13
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Vite me pare kam provuar ti bija fyellit. Opo nje tingull se nxirrja dot. Kur e luante kusherira sa e lehte dukej.
  Une di t'i bie fyellit.

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  mia@ (29-09-2014)

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  ja fut nje ditelindje koti ne facebook dhe te gjithe te urojne ditelindjen. u thua qe nuk e kam sot se ja kam futur kot e te bejne perseri Like e te bindur qe e kam sot...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 16. #15
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Emri: ka.PNG

Shikime: 13421

Madhėsia: 33.5 KB ky kalendari kinez i percaktimit te gjinise se femijes nuk i besoja por me shume prova datash me beri habi qe te gjitha dalin
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 17. #16
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Cfare mengjesi sot...

  U ngrita ne 4 per te blere qumesht. Sa me erdhi radha mbaroi...
  Degjoj plaken qe me tha: - si e do qumeshtin, me tershere, me kakao, me kanelle, me mjalte?
  Isha ne enderr dhe ja thashe edhe plakes. Ca gjera na jane ngulitur qe ne femijeri kur shkonim ne radha dhe nuk na hiqen me nga mendja.
  Plaka filloi te qeshte dhe me tha: - po pse ti kujton se ky qumeshti pluhur eshte me i mire?
  Dridhe si te duash perseri kaps mbetesh.
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 18. #17
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  ngela gjithe diten shtrire sot...e mora me qafe edhe macen, edhe ajo gjithe diten shtrire me mua

 19. #18
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Kjo Kallashi ke Ēani

  U ngordhte kjo me gjith X5
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 20. #19
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  edhe sot qe mund te flija me shume zgjohem heret... me ben pershtypje qe ne lagje paska me shume levizje se zakonisht, si e shtune qe eshte...

 21. #20
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Sot me ben pershtypje...

  Live nga parukeria...me llafos mua kjo:
  Kam nipin 2 vjec e gjys. Femij si ai nuk kam pare. Eshte zhenial. I tha edukatores ne kopesht: "mos ma mbulo koken se me merret fryma"
  Tek shpia tregon prrallen e kecave: mama dhia eshte ku.rve, se la kecat e shkoi tek dashnori.


  "Buzqeshja" ime nje ngerc i vertet
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •