Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  30,387
  Postimet n Bllog
  17

  Durrs: Mijra qytetar nnshkruajn peticionin pr mos prishjen e shatrvanit

  Nis mbledhja e firmave pr shatrvanin, qytetart: Simbol i Durrsit  Durrs - Ka nisur t nnshkruhet peticioni pr t mos lejuar prishjen e shatrvanit t qytetit bregdetar t Durrsit, n kuadr t projektit t ri pr qendrn e qytetit.

  Rreth 1000 firma qytetarsh jan mbledhur pr tu paraqitur m pas n Kshillin Bashkiak, duke synuar ndryshimin e vendimit pr realizimin e projektit t ri q prfshinte dhe prishjen e shatrvanit ekzistues.

  Prej javsh ka pasur nj lvizje qytetare pr t mos lejuar prishjen e nj prej simboleve t qytetit bregdetar t Durrsit, si sht dhe shatrvani i qytetit.

  ORA NEWS

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Durrs: Mijra qytetar nnshkruajn peticionin pr mos prishjen e shatrvanit

  Kush po i mbledh firmat Eduart Halimi apo Armand Teliti
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e user010
  Antarsuar
  21-05-2010
  Postime
  1,219

  Pr: Durrs: Mijra qytetar nnshkruajn peticionin pr mos prishjen e shatrvanit

  Nuk e njoh kete ngjarje e nuk e kam iden, por ne prgjithesi (pra larg ketij rasti qe nuk njoh) me pelqen qe njerzit te jen aktiv e te intresohen dhe per gjera jasht pragut te shpise.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Antarsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,518

  Pr: Durrs: Mijra qytetar nnshkruajn peticionin pr mos prishjen e shatrvanit

  haha titulli gallat fare me shkrimin 1000 mij firma quhen mijra
  jesht prm ne aliarm
  jeshm more jeshm
  po drita skeshm

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •