Close
Faqja 26 prej 27 FillimFillim ... 1624252627 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 520 prej 525
 1. #501
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender76
  Busavata
  Serafim Dilo
  Simphony
  Gloreta
  Tetovarja
  Saura
  Ndryshuar pr her t fundit nga Besoja : 03-11-2018 m 11:22

 2. #502
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Je i nerum, se ma ke shkrujt nickun ne rregull :-D
  Qe ta sjellim Pinkun ktu dmth, u dashka me gjet cili eshte hobi i Pinkut sipas rregullit tend. Po ku merren vesh hobet e Pinkut aman, me pak llafe nuk bohet nuk kthehet koha mbrapsh Skendo, e nejse .... po une per prralla e di qe futen te gjithe ketu Mos me thuj qe e paskam ditur gabim.
  Un do pres, do pres, derisa Pinku te vije e te m'lutet, dhe un do i them s'du...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #503
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender76
  Busavata
  Serafim Dilo
  Simphony
  Gloreta
  Tetovarja
  Saura

  Beso,
  ke fillu me ba permirsime...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  Besoja (06-11-2018)

 5. #504
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Un , Arvima , Tetovarja kalamaj ???? E te poshter ??

  U na marr pleshtat po Patem. Ne na u ben kalamajt per tu Martu oj ky!!

  Per temen pershendes :

  Sero qe ngel si saher ne top liste
  Busen
  Arvima ( ktu dhe atje )
  Omelsinen me kryp
  Xhenetin
  Hot Princ
  Ballokumen
  Lindushe
  tetovaren
  Brarin
  Sauren

  Etc etc vec Ktij qe mshajti kalamo .

  Ju perqafoj !
  Kur u rritet kaq shpejt ju, tek faqja 3 ishit tu lujt me kuklla...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. 2 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019)

 7. #505
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Per sot 10-shja ime esht:

  Agim Metbala
  Besoja
  Di_Ana
  Station
  Brari
  Lulke
  Tetovarja
  Albo
  Maqellarasin
  Arvima
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. 2 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019)

 9. #506
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Per sot 10-shja ime esht:

  Agim Metbala
  Besoja
  Di_Ana
  Station
  Brari
  Lulke
  Tetovarja
  Albo
  Maqellarasin
  Arvima
  Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!

 10. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  SERAFIM DILO (09-11-2018)

 11. #507
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
  Jo po ta dini.
  Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
  Pranvera Bica
  Agim Metbala
  Adem Gashi
  Xhenet
  Brari
  Station
  Symphohy
  Xhenet
  Tetovarja
  Gloreta
  Skender76
  Arvima
  Lulke ku je
  U bene me shume po nuk ka gje.
  Kalofshi bukur!

 12. 6 antart m posht falenderuan Besoja pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019),pranvera bica (13-11-2018),projekti21_dk (11-12-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018),skender76 (17-11-2018)

 13. #508
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!
  Ktu qendron problemi, se jemi miq te vjeter... se t'ishe pak me e re... 10 here ne dite te kisha pershendet....


  Per sot:
  Tenta Vera
  Besoja
  Brari
  Agim Metbala
  Serafim
  Lulke/Arvima/Xhenet/Teotovarja (kta fmit e poshter...)
  Gruja76
  Saura
  Di_Ana
  Xhuxhmaku
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. 6 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),Besoja (10-11-2018),Lulke (03-02-2019),pranvera bica (13-11-2018),projekti21_dk (11-12-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018)

 15. #509
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Rastesisht dola ketej,me mungojne te gjithe,edhe ata me te cilet u"luftuam",sido qe te jete:
  pershendes Lulken,Xhenet,Arvima, etjetj,,,,

 16. 3 antart m posht falenderuan dielli1 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),Lulke (03-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 17. #510
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Une ne listen time i pershendes te gjithe pa perjashtim se jemi miq te vjeter!

 18. 4 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),Besoja (14-11-2018),Lulke (03-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 19. #511
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  45
  Postime
  1,946

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Pershendetje per te gjithe miqte e ketushem

  Po e bej nje liste te anetareve qe u be kohe qe si kam pare rreth e rrotull, e i uroj qe te jene mire kudo te jene!


  Eduarti
  Xhenet
  Orhideja
  Hot prinzi
  Lexuesi
  Skender76
  Anita
  Symphony
  Enkeleu
  Carli mangup

  Agim Metbala dhe Teta pranvera kane pershendetje te vecante
  te falenderoj nga zemra mikja ime..
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 20. 2 antart m posht falenderuan EDUARDI pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (14-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 21. #512

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
  Jo po ta dini.
  Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
  Pranvera Bica
  Agim Metbala
  Adem Gashi
  Xhenet
  Brari
  Station
  Symphohy
  Xhenet
  Tetovarja
  Gloreta
  Skender76
  Arvima
  Lulke ku je
  U bene me shume po nuk ka gje.
  Kalofshi bukur!
  T faleminderit, Beso. E po jemi t zn me pun, po her her gjejm koh sa pr t prshndetur miqt, t cilt edhe i kujtojm ( q mua shpesh m kujtohen). Kjo qenka fuqia e virtualitetit: s'e njeh njeriun, as emrin nuk ia di, por ... me postimet e veta t bn pr vete. Po se shpreh shirtin e tij t brendshm.

  Un lists tnde nuk po ia heq asnj, jo se po ta bj ty qejfin, por edhe un kam respekt q pr t gjith.
  S'besoj se prish pun nse i shtoj edhe nja 2 a 3: Hasan Salihaj, Kujtim Cami, Saura, _MALSORI_, Beni, Orhideja...

  * NJ koh kemi kaluar caste shum t mira. Mbaj mend kur rrinim me or t tra duke komunikuar... Ishte knaqsi.

  Respekt pr t gjith miqt ( edhe ndonjrin q kam harruar ta prmend )
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 11-12-2018 m 21:16
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 22. 2 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lulke (03-02-2019),Xhenet.M.S. (27-01-2019)

 23. #513
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
  Jo po ta dini.
  Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
  Pranvera Bica
  Agim Metbala
  Adem Gashi
  Xhenet
  Brari
  Station
  Symphohy
  Xhenet
  Tetovarja
  Gloreta
  Skender76
  Arvima
  Lulke ku je
  U bene me shume po nuk ka gje.
  Kalofshi bukur!
  Te gjithve ne kete liste te Besoja dhe Besoja d'y here
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 24. Anetart m posht kan falenderuar Xhenet.M.S. pr postimin:

  Lulke (03-02-2019)

 25. #514
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Kur u rritet kaq shpejt ju, tek faqja 3 ishit tu lujt me kuklla...

  E mire mire u rritem ne e u plakem

  Te pershendes o nacerr un dhe dy kukullat ( cupat dmth .)
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 26. #515
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
  Jo po ta dini.
  Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
  Pranvera Bica
  Agim Metbala
  Adem Gashi
  Xhenet
  Brari
  Station
  Symphohy
  Xhenet
  Tetovarja
  Gloreta
  Skender76
  Arvima
  Lulke ku je
  U bene me shume po nuk ka gje.
  Kalofshi bukur!
  Ktu Eshte Lulka . Nuk i braktis kollaj miqte un .
  Te pershendes Beso

  Liste nuk Bej sot te gjithe Ju po Ju shumezoj nga 10 here .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 27. #516
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga dielli1 Lexo Postimin
  Rastesisht dola ketej,me mungojne te gjithe,edhe ata me te cilet u"luftuam",sido qe te jete:
  pershendes Lulken,Xhenet,Arvima, etjetj,,,,
  Te kam shuuuuum xhan dielli . Me ka marr malli per ngrohtesin tende.
  Te perqafoj -hug-
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 28. #517
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Buonaseraaa,

  Dhjeteshja ime per sot:
  Brari
  Sero
  Beso
  Xhuxhmaku
  Station
  Darius
  Albo
  Projekti
  Agim Metbala

  Tenta Vera (qe t'na pergatise ndonje meze, se rakin e kemi vete...)

  paqen, e sjell vetem drejtsia

 29. #518
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Pse eshte lene kjo teme?
  Nuku eshte e drejte.
  Bile kam kurajon te them se eshte fare e padrejte!

  Ja dhjetshja qe kam mbushur pardje dhe po e shkrep sot.

  Adem Gashi
  Agim Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender 76
  Gloret
  Simphony
  Teta Vera
  Brari
  Arvima

  Hajde ne pune te gjithe!
  Nuk dua asnje llafke!

 30. #519
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Perse u haru kjo Tema,apo une e kam.haruar.

  Teta vera

  Xheneta

  Nete

  e Panjohura

  Lisa

  User010

  Lexuesi

  Agim Metballa

  Gloreta
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 31. #520
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Pse eshte lene kjo teme?
  Nuku eshte e drejte.
  Bile kam kurajon te them se eshte fare e padrejte!

  Ja dhjetshja qe kam mbushur pardje dhe po e shkrep sot.

  Adem Gashi
  Agim Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender 76
  Gloret
  Simphony
  Teta Vera
  Brari
  Arvima

  Hajde ne pune te gjithe!
  Nuk dua asnje llafke!
  Kjo esht liste!!!

  Merrni shembull ju te tjeret...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •