Citim Postuar mė parė nga semiku Lexo Postimin
Ky eshte realiteti ne ato hapsira.
ISIS nuk vret askend tjeter pervec muslimanve,ndersa pjestaret e tyre te plagosur ne Siri rregullisht jane sheruar neper spitalet e qyteteve kufitare te Izraelit.
Pjelle e Tel Avivit,qe financohen nga sauditet me bekimin e amerikaneve.
Me tė thėna tė kota nuk ndėrtohet bazamenti i arsyes sė shėndosh dhe argumentimit tė shėndosh.

Kush janė "sauditėt" qė financojnė?!