Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 50

Tema: Shpellart !!

 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Exclamation Shpellart !!

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2

  Pr: Shpellart !!


 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-02-2013
  Postime
  63

  Pr: Shpellart !!

  Wordless, ku jeton ti?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,745
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 5. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Ka harruar t thoshte para goditjes Allahu Egber
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 6. #6
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Vazhdon zbarkimi i shpellarve !!


  Emri: 10402926_10152584896431757_5421995789707558979_n.jpg

Shikime: 623

Madhsia: 23.4 KB

  Emri: 10489826_10152584896476757_7481965316642925066_n.jpg

Shikime: 629

Madhsia: 45.9 KB

  Emri: 10494758_10152584896486757_2064908619218543735_n.jpg

Shikime: 644

Madhsia: 38.5 KB
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 7. #7
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Meriamun, un "Shpellar" nuk quaj Veriort, shpellar jan t gjith ata q nuk kan etik sjellje dhe nuk zbatojn asnj rregull shoqror e moral ( psh: "Shpellar", fare mir mund t quhesh edhe ti duke par se si shprehesh)
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 8. 3 antart m posht falenderuan Wordless pr mendimin e shprehur n kt postim:

  ane (01-07-2014),goldian (01-07-2014),Kreksi (30-06-2014)

 9. #8
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 10. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,745
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 11. #10
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: Shpellart !!


  No koment!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 12. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009

  Pr: Shpellart !!

  sa turp .femra ne Autobus e bojne te fortin me gjith far fjalori
  asigje sndodh ca duhet me ndodh
  dhe si gjithmone fajin e ka greku e serbi
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #12
  i/e regjistruar Maska e CRASH
  Antarsuar
  30-12-2012
  Postime
  92

  Pr: Shpellart !!


 14. #13
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  No koment!!!
  Pikrisht se ne mjaftohemi me shprehje " No Coment " lulzojn t till mostra !!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 15. #14
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Pikrisht se ne mjaftohemi me shprehje " No Coment " lulzojn t till mostra !!
  Wordless,

  nuk ka lidhje tema qe ke hap me ate fare pame ne video...

  Tema jote permbledh viktimat i sistemit komunist, te cilet u izolun plotsisht jo vetem nga bota por edhe nga pjesa disi me e qytetruar brenda vendit...

  Ndersa videoja, esht produkt i fresket...

  E paimagjinushme sesi nje shqiptar arrin deri ne ate veprim....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. #15
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Wordless,

  nuk ka lidhje tema qe ke hap me ate fare pame ne video...

  Tema jote permbledh viktimat i sistemit komunist, te cilet u izolun plotsisht jo vetem nga bota por edhe nga pjesa disi me e qytetruar brenda vendit...

  Ndersa videoja, esht produkt i fresket...

  E paimagjinushme sesi nje shqiptar arrin deri ne ate veprim....
  Ka lidhje q ke me te !! T till njerz q nuk njohin dhe nuk respektojn e mbrojn figurat e kombit jan Shpellar e kaluar Shpellarsh !! Vetm nj injoranc e thell mund t kaloj n t tilla veprime t urryeshme. Harrove q pak koh m par nj pseudokngtar urinoj te kmbt e prmendores ? Dje nj, sot dy, nesr dhjet, e m von qindra e mijra npr rrug me "eki e vare" n duar q thyejn e shkatrrojn statuja e monumente, pse jo, mundsisht edhe bibloteka !!

  Ne vazhdojm e themi " No Coment " kur t'i shohim n TV apo YouTube ..
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 17. #16
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,045
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shpellart !!

  O Wordless, po Kryeministri i vendit, qe shperthen ne sharrje e ofendime me fjalet me te uleta ne publik ne nje nga restorantet me te mire te Tiranes e ne prani te ministrave te tij, grave te tyre, artisteve e gazetareve me te mire te vendit, a eshte shpellar?

  Albo

 18. #17
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Ka lidhje q ke me te !! T till njerz q nuk njohin dhe nuk respektojn e mbrojn figurat e kombit jan Shpellar e kaluar Shpellarsh !! Vetm nj injoranc e thell mund t kaloj n t tilla veprime t urryeshme. Harrove q pak koh m par nj pseudokngtar urinoj te kmbt e prmendores ? Dje nj, sot dy, nesr dhjet, e m von qindra e mijra npr rrug me "eki e vare" n duar q thyejn e shkatrrojn statuja e monumente, pse jo, mundsisht edhe bibloteka !!

  Ne vazhdojm e themi " No Coment " kur t'i shohim n TV apo YouTube ..

  Ato lapanjoset e autobusit qe na ke sjell ne video, apo ai kokqeni tjeter me fuoristrade, kane nje pjese te trurit te pazhvilluar..... por kombin nuk e shesin ama.

  Ndersa ato dy mbeturinat ne Kaanik, ato jane t'rrezikshem, trurin e kane te zhvilluar por ne sherbim t'qoftlargut.


  Per mendimin tim, kto dy persona bashke me cilindo tjeter qe ben akte te tilla duhet te denohen me ligj!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 19. #18
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  O Wordless, po Kryeministri i vendit, qe shperthen ne sharrje e ofendime me fjalet me te uleta ne publik ne nje nga restorantet me te mire te Tiranes e ne prani te ministrave te tij, grave te tyre, artisteve e gazetareve me te mire te vendit, a eshte shpellar?

  Albo
  Pa dyshim ! Kujton se un do t mbroja nj politikan para kulturs qytetare q duhet t ket 'do individ n publik dhe mundsisht kudo ? Gabohesh !

  Si Rama si Berisha Shpellar jan

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 20. #19
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,045
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shpellart !!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Pa dyshim ! Kujton se un do t mbroja nj politikan para kulturs qytetare q duhet t ket 'do individ n publik dhe mundsisht kudo ? Gabohesh !

  Si Rama si Berisha Shpellar jan

  Nje njeri qe perdor nje fjale fyese, nuk quhet "shpellar", quhet i paedukate.

  Nje njeri qe nuk gezon kulturen e duhur dhe nuk e kontrollon vetveten, ai quhet i pakulture, i panxene apo "shpellar" sic e quan ti.

  Tani "shpellaret" i ndajme ne dy grupe:

  1. Shpellaret qe nuk kane pare bote me sy.

  2. Shpellaret qe kane pare bote me sy.

  Nga keto dy grupet e shpellareve, me te rrezikshmit jane ky grupi i dyte. Ata malesoret e zbritur nga malesia e veriut apo jugut ne Tirane, nuk bejne ato qe bejne pasi dine me mire dhe zgjedhin te sillen ashtu. Nuk dine me mire prandaj sillen ashtu. Kurse grupi i dyte, ku ben pjese edhe kryeministri yne, dine me mire dhe sillen ashtu.

  Dhe kryeministri yne ben pjese ne kete grupin e dyte. Edi Rama e zuri me luge e me pirune Adi Krasten, grate e ministrave i quajti me fjale te bukura. Por keto nuk jane gje fare. Ate ish te dashuren e tij qe na dilte ne televizor, Rudina si e kish emrin, na i theu edhe brinjet e na i nxiu edhe mishrat me drune qe i dha, sa nuk dilte dot e shkreta ne televizor ne emisionin e saj.

  Tani edhe nje pyetja e kish une per ty Wordless:

  - Si e kane emrin ata shqiptaret qe votojne per shpellare kryeministra?

 21. #20
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Shpellart !!

  Ndonj gj pr videon q solla lart kishe ti ?

  Aty e mer edhe prgjigjen e pyetjes q m drejtove s fundmi !!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •