Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2013
  Postime
  17
  Faleminderit
  8
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Mesazh nga....

  kam degjuar per nje program me ane te cilit mund ti dergosh mesazhe ne celular dikujt,ne nje emer cfare te duash...psh mesazh nga vodafone....mesazh nga forumi shqiptar etj etj....
  Me ndihmon dikush me emrin e ketij programi??

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,724
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Mesazh nga....

  ke faqe interneti nga te cilat mund te dergosh sms gratis ne te gjithe boten ketu

  (nese te kam kuptuar drejt)

  ate program qe kerkon ti e gjen ne forumet e celulareve dhe hyn ne sferen e pirateve ,sepse te jep mundesine te dregosh sms free nga cel yt pa harxhuar asnje cent
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 20-05-2014 mė 13:37

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2013
  Postime
  17
  Faleminderit
  8
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Mesazh nga....

  faleminderit per pergjigjen ATMAN....doja qe kur te dergoja nje sms,mos te dali numri im por te dali dicka tjeter qe e vendos un..psh te duket sikur ke nje mesazh nga Ministria e Arsimit..

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,724
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Mesazh nga....

  Citim Postuar mė parė nga Ina Ina Lexo Postimin
  faleminderit per pergjigjen ATMAN....doja qe kur te dergoja nje sms,mos te dali numri im por te dali dicka tjeter qe e vendos un..psh te duket sikur ke nje mesazh nga Ministria e Arsimit..
  (mos me ngaterro me ministrine e qeveriut te mushkonjave)

  ka programe qe te japin mundesine te dergosh sms ne menyre anonime por keto te tjerat qe thua ti nuk te ndihmoj dot

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2013
  Postime
  17
  Faleminderit
  8
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Mesazh nga....

  ATMAN sorry nuk te ngaterroj hahaha

  di ndonje program te tille qe dergon sms ne menyre anonime ??

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,724
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Mesazh nga....

  Citim Postuar mė parė nga Ina Ina Lexo Postimin
  ATMAN sorry nuk te ngaterroj hahaha

  di ndonje program te tille qe dergon sms ne menyre anonime ??
  kam nokia 500 belle dhe gjej gjithmone zgjidhje ne forumi zyrtar i nokioteka ===> ketu

  keto gjera qe kerkon ti varen nga marka e celularit dhe nga sistemi operativ qe ka brenda cel yt dhe ne baze te ketij referimi gjehet edhe suporti
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 22-05-2014 mė 05:40

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2013
  Postime
  17
  Faleminderit
  8
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Mesazh nga....

  Faleminderit !!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •