Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-10-2006
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  299
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Program per Hacking WIFI password

  A mund te me ndihmoje ndonje me nje program qe gjen passwordet e WI FI se kam nje linje por e ka me password

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2013
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Me vjen keq qe tju them, por programe te tilla nuk ekzistojne. Ka programe qe rekuperojne fjalekalimet e ketyre rrjeteve, nga memoria e kompjuterit tuaj, por ju duhet te jeni te kyēur te pakten nje here ne kete rrjet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MiriMarku : 01-05-2014 mė 06:27

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e hektor.m
  Anėtarėsuar
  08-01-2012
  Postime
  39
  Faleminderit
  34
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga MiriMarku Lexo Postimin
  Me vjen keq qe tju them, por programe te tilla nuk ekzistojne. Ka programe qe rekuperojne fjalekalimet e ketyre rrjeteve, nga memoria e kompjuterit tuaj, por ju duhet te jeni te kyēur te pakten nje here ne kete rrjet.

  Egzistojne edhe mire bile , por ty ta kisha ndalu kete seksion krejt , t'kisha ba inegzistent .

  Programet qe thejne Fjalekalime te WI-FI , qofshin encrypted ne WAP , WEP apo cfaredocofte , perdorin metoden " bruteforce " , pra nuk eshte nje gje e sofistikuar por nevoitet vetem shpejtesi e madhe e procesoreve . Metoda bruteforce ka te beje me thyerjen e Keys me te qelluar , pra provon shum here per Keys te ndryshem , mund te perdoresh Liste te fjaleve gjithashtu ( Wordlist ) .

  Kete mund ta besh me instalimin e Sistemit Operativ Kali Linux :

  Kodi:
  http://www.kali.org/
  Duke perdorur ne te aplikacionin : Aircrack-NG

  Gjithashtu ne Windows mund te perdoresh THC Hydra .

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-09-2011
  Postime
  58
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga hektor.m
  Kete mund ta besh me ēdo linux dhe windows
  ta rregullova

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-10-2006
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  299
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Si ka mundesi qe te mos kete nje program qe hack wi-fi passwords ?

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Wifi Map eshte nje program per Iphone nuk e di a eshte edhe me Android , gjen disa pasworde eshte free, me ka ndodhur ne tirane disa lokale mi ka gjet passwordet.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-11-2014
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga number Lexo Postimin
  Wifi Map eshte nje program per Iphone nuk e di a eshte edhe me Android , gjen disa pasworde eshte free, me ka ndodhur ne tirane disa lokale mi ka gjet passwordet.
  WifiMap nuk i gjen passwordet por aty secili qe perdor ate app mund te shenoj passwordin e atij wifi qe eshte kycur. Kjo menyre eshte si form e shkembimit te passwords per te gjithe perdoruesit.
  P.sh ti shenon pw e wifit "ForumiShqiptar", dikush tjeter te ndonje wifi tjeter e kshtu me radhe, pra ne nje far forme ndihmojme njeri-tjetrin per perdorimin e wifit.
  Shpresoje te me kesh kuptuar sadopak.

 8. #8
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga DIP Lexo Postimin
  Si ka mundesi qe te mos kete nje program qe hack wi-fi passwords ?
  Sepse siguria e rrjetave ka perparuar shume dhe teknologjite qe perdoren sot per enkriptimin e fjalekalimeve jane shume te mira!
  Eshte e pa mundur te thyesh WPA, WPA2- PSK/TKIP/AES! E vetmja menyre eshte "Brute Force", qe ne vija te pergjithshme do te thote te testosh te gjitha fjalekalimet e mundshme derisa te gjesh se kush eshte ai i sakti.
  Sot perdoret metoda e "Password Lists" ose liste fjalekalimesh te cilat jane te gjeneruara ne nje skedar tekst .txt dhe nepermjet disa programeve kryesisht ne linux behet e mundur testimi i te gjithe ketyre fjalekalimeve e te gjendet kush eshte i sakte.

  Menyra me e sigurt qe une te sygjeroj eshte te perdoresh Kali Linux , aircrack-ng.
  Nese do qe te tregoj komandat te cilat mund te thyesh nje rrjet na shkruaj perseri ketu.
  (P.S: Provo te thyesh rrjetin tend wifi qe te praktikohesh sa me shume dhe pastaj ia mer dores )
  Gjithe te mirat!
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,719
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Programet qe kerkon jane ruse dhe per ti shkarkuar nga webi duhet te paguash

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-02-2015
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lightbulb Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga DIP Lexo Postimin
  Si ka mundesi qe te mos kete nje program qe hack wi-fi passwords ?

  po te punosh pak , i ja arrin qellimit ,
  REAVER OSE KALI LUNIX
  dvd-live shko >> back track shkarko > dristibutorin> dvd live
  duke perdorur programin,>>>
  IMGBURN>>>> pa pages

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2014
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga hektor.m Lexo Postimin
  Egzistojne edhe mire bile , por ty ta kisha ndalu kete seksion krejt , t'kisha ba inegzistent .

  Programet qe thejne Fjalekalime te WI-FI , qofshin encrypted ne WAP , WEP apo cfaredocofte , perdorin metoden " bruteforce " , pra nuk eshte nje gje e sofistikuar por nevoitet vetem shpejtesi e madhe e procesoreve . Metoda bruteforce ka te beje me thyerjen e Keys me te qelluar , pra provon shum here per Keys te ndryshem , mund te perdoresh Liste te fjaleve gjithashtu ( Wordlist ) .

  Kete mund ta besh me instalimin e Sistemit Operativ Kali Linux :

  Kodi:
  http://www.kali.org/
  Duke perdorur ne te aplikacionin : Aircrack-NG

  Gjithashtu ne Windows mund te perdoresh THC Hydra .

  pershendetje hektor po nese me ndihmon ku mund ti gjej keto programe se spo ja dal dot!

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-07-2017
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga francovice Lexo Postimin
  Sepse siguria e rrjetave ka perparuar shume dhe teknologjite qe perdoren sot per enkriptimin e fjalekalimeve jane shume te mira!
  Eshte e pa mundur te thyesh WPA, WPA2- PSK/TKIP/AES! E vetmja menyre eshte "Brute Force", qe ne vija te pergjithshme do te thote te testosh te gjitha fjalekalimet e mundshme derisa te gjesh se kush eshte ai i sakti.
  Sot perdoret metoda e "Password Lists" ose liste fjalekalimesh te cilat jane te gjeneruara ne nje skedar tekst .txt dhe nepermjet disa programeve kryesisht ne linux behet e mundur testimi i te gjithe ketyre fjalekalimeve e te gjendet kush eshte i sakte.

  Menyra me e sigurt qe une te sygjeroj eshte te perdoresh Kali Linux , aircrack-ng.
  Nese do qe te tregoj komandat te cilat mund te thyesh nje rrjet na shkruaj perseri ketu.
  (P.S: Provo te thyesh rrjetin tend wifi qe te praktikohesh sa me shume dhe pastaj ia mer dores )
  Gjithe te mirat!
  A ka naj tourial qe met kallyu n lidhje qzsh me haku se jam ne kali linux e nuk di qysh me hack wifi se shum vetta e spom lajn me hi

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga MuhaDanger Lexo Postimin
  A ka naj tourial qe met kallyu n lidhje qzsh me haku se jam ne kali linux e nuk di qysh me hack wifi se shum vetta e spom lajn me hi
  Shko tek forumi i backtrack gjen tutoriale dhe shpjegime
  https://www.backtrack-linux.org/forums/forum.php?

  Backtrack perdoret per security testing qe eshte dhe ckodues i wifi.

 14. #14
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  172
  117 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Gjeja me e mire eshte ta blesh nje pakete interneti dhe je ne rregull. Te tjerat i perdorin ata qe bejne si te zgjuar ose dinak!

  Mos i referoni njerezit si te meren me gjera ileage, po ne drejtimin e duhur.
  Silence is golden.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Gjeja me e mire eshte ta blesh nje pakete interneti dhe je ne rregull. Te tjerat i perdorin ata qe bejne si te zgjuar ose dinak!

  Mos i referoni njerezit si te meren me gjera ileage, po ne drejtimin e duhur.


  Plako kjo quhet fusha e mbrojtjes se security apo security testing /network penetration testing apo white hat dhe eshte legale jo vetem qe eshte legale por eshte por eshte profesjon qe paguhet dhe kerkohet nga shume firma
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Whit...uter_security)
  prandaj mos flisni kot. Si e perdor personi qe ka hap temen eshte problemi personal qe mban pergjithsi personale dhe problem tjeter.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 24-07-2017 mė 11:16

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Ja ku e keni dhe si profesjon para se tha flisni kot ku hyn dhe backtrack

  https://www.glassdoor.com/Salaries/p...RCH_KO0,18.htm
  http://www.indeed.com/salaries/Penet...ester-Salaries
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 24-07-2017 mė 11:17

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-07-2017
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  ooo shqiptar po thom naj tourial ose naj sen qit mson me hapa jo veq linka te kuq palidhje

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-07-2017
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Citim Postuar mė parė nga francovice Lexo Postimin
  Sepse siguria e rrjetave ka perparuar shume dhe teknologjite qe perdoren sot per enkriptimin e fjalekalimeve jane shume te mira!
  Eshte e pa mundur te thyesh WPA, WPA2- PSK/TKIP/AES! E vetmja menyre eshte "Brute Force", qe ne vija te pergjithshme do te thote te testosh te gjitha fjalekalimet e mundshme derisa te gjesh se kush eshte ai i sakti.
  Sot perdoret metoda e "Password Lists" ose liste fjalekalimesh te cilat jane te gjeneruara ne nje skedar tekst .txt dhe nepermjet disa programeve kryesisht ne linux behet e mundur testimi i te gjithe ketyre fjalekalimeve e te gjendet kush eshte i sakte.

  Menyra me e sigurt qe une te sygjeroj eshte te perdoresh Kali Linux , aircrack-ng.
  Nese do qe te tregoj komandat te cilat mund te thyesh nje rrjet na shkruaj perseri ketu.
  (P.S: Provo te thyesh rrjetin tend wifi qe te praktikohesh sa me shume dhe pastaj ia mer dores )
  Gjithe te mirat!
  a munesh me i postu ne qit forum qato komanda se pom vyn gjithqysh

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Program per Hacking WIFI password

  Pershendetje


  a mund te me tregoj dikush se si mund te hackoj kamera sigurie


  me resoket iimer

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •