Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 40
 1. #1
  Get Down Or Lay Down Maska e ExEL
  Anėtarėsuar
  03-04-2003
  Vendndodhja
  Philadelphia (north philly)
  Mosha
  41
  Postime
  22

  Ja ku erdha dhe une ne forum

  Ja ku erdha dhe une ne forum ... Mirsejugjeta
  Jam 20 vjec jetoj ne SHBA Philadelphia dhe jam nga Korca


  Thashe te provoja njere kete forumin se nuk kisha bere ndonjegje te ketille. Pershendetje te gjithve qe ndodhen ketu (sidomos atyre nga Philly)

 2. #2
  pa he!... Maska e korēar
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  NO god'S LAND
  Postime
  666
  Mire se erdhe bashkeqytetar!
  "Oj nan moj, thenke, a ma ep thiken ta prej Ameriken?"

 3. #3
  Get Down Or Lay Down Maska e ExEL
  Anėtarėsuar
  03-04-2003
  Vendndodhja
  Philadelphia (north philly)
  Mosha
  41
  Postime
  22
  Falemiderit o Korcar dhe mirese te gjeta
  :-r >>>>>>>>ThUg LiFe <<<<<<<< :-r

 4. #4
  i/e larguar Maska e ChiCky_Gir|86
  Anėtarėsuar
  23-02-2003
  Vendndodhja
  At mAh pApAz h0usE..!!
  Mosha
  36
  Postime
  232
  Pershentedje ExEL!!
  Mir se erdhe.. hav fun..

  bye-bye

 5. #5
  Mireserdhe Exel. Po foton ku e ke? Jo per gje po jam kurioze.
  Ja kalofsh sa me mire, Viki
  Keep it REAL!!!

 6. #6
  Get Down Or Lay Down Maska e ExEL
  Anėtarėsuar
  03-04-2003
  Vendndodhja
  Philadelphia (north philly)
  Mosha
  41
  Postime
  22
  Viki nuk e dergoj dot foton se nuk me lejon forumi  Mesazh i Forumit
  Skedari qe u perpoqet ti bashkengjitnit mesazhit tuaj eshte shume i madh. Madhesia maksimale eshte 102400 bytes.
  :-r >>>>>>>>ThUg LiFe <<<<<<<< :-r

 7. #7
  Hej, po atje thote qe mund te dergosh foton Edit(Keshtu e ka emrin me duket) dhe ai ta dergon prape. Une keshtu e bera dhe ai mu pergjigj ne me pak se nje ore.
  Tani po shkoj te "sleep" shpresoj qe neser ta kesh postuar foton.
  Keep it REAL!!!

 8. #8
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  38
  Postime
  836
  Mire se paske ardhe edhe ja kalofsh sa me mire .
  Sa per foton ashtu te thot se mbase madhesia eshte shum e madhe
  per ate te thot ashtu
  Me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 9. #9
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,688
  Mire se erdhe Byrazer.... Kalofsh sa me mire...ketu...

  ~laterz~
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 10. #10
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  39
  Postime
  547
  mir se erdhe ne forum Exel e kalofsh sa me mir ktu!!
  Te dua se s'te urrej dot......

 11. #11
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  36
  Postime
  690
  mire se na erdhe! Shpresoj tja kalosh sa me kendeshem ;-)

  bye bye
  goddess
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-03-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINE
  Mosha
  48
  Postime
  32
  mire se vjen te urojme shendet dhe jete te gjate ,ne ju kemi pritur se do vini ju apo dikush tjeter por ju ishit me i shpejte dhe urime bye from eki
  Eki.k

 13. #13
  Get Down Or Lay Down Maska e ExEL
  Anėtarėsuar
  03-04-2003
  Vendndodhja
  Philadelphia (north philly)
  Mosha
  41
  Postime
  22
  Ja ku eshte dhe fotoja ........
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  :-r >>>>>>>>ThUg LiFe <<<<<<<< :-r

 14. #14
  pa emer Maska e Shkoder_Gurl
  Anėtarėsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  ne boten time
  Postime
  398
  mire se erdhe exel
  ja kalofsh sa me mire ketu
  ps:nice pic
  ne qefin tim

 15. #15
  Get Down Or Lay Down Maska e ExEL
  Anėtarėsuar
  03-04-2003
  Vendndodhja
  Philadelphia (north philly)
  Mosha
  41
  Postime
  22
  Yo sweet^babe do te me shikosh origjinal?
  :-r >>>>>>>>ThUg LiFe <<<<<<<< :-r

 16. #16
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  42
  Postime
  418
  Mire se erdhe!
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 17. #17
  Mr-HappY Maska e Kuksjan_forever
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  °©Ne Det©°
  Mosha
  38
  Postime
  366
  he mire se erdhe lol befsh qef me shumicccccccc

  me respekt Fatri
  Love is a name
  Sex is a game
  play the game
  and forgot the name...

 18. #18
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  40
  Postime
  510
  mire se erdhe patriot shpresoj tja kalosh kendshem ketu ne forum
  me respekt
  gerta

 19. #19

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,792
  mireserdhe exel ja kalofsh mire

  nice pic........ato pantallonat amon sa te gjona merr

  lori

 20. #20
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  mire se na erdhe exel
  te uroj qe tia kalofsh mire

  take care

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •