Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2010
  Postime
  59

  Android 2.2 ne android 4.0

  A kish pas mundesi naj kush mem tregu a muj e kthej nga versioni 2.2 ne versionin 4.0 androidin edhe qysh bahet a mun naj kush naj tuto me ma gjet ?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516

  Pėr: Android 2.2 ne android 4.0

  Citim Postuar mė parė nga rmaxhuni Lexo Postimin
  A kish pas mundesi naj kush mem tregu a muj e kthej nga versioni 2.2 ne versionin 4.0 androidin edhe qysh bahet a mun naj kush naj tuto me ma gjet ?
  Duhet te percaktosh marken e smartpone si dhe versionin.qe ndonje te mund te te ndihmoje.

  megjithate provo nje here ne menyre manuale

  settings
  About device (info)
  software Updates
  Update
  Nese ka axhornim te disponueshem ndiq udhezimet.Problemi me i madh sistemit android eshte ''copetimi'' i tij nga ana e cdo prodhuesi smartphonesh dhe axhornimi nuk varet direkt nga Google (me perjashtim te Nexus) por nga prodhuesi i aparatit.
  e keshillueshme eshte te besh nje backup para cdo axhornimi.
  MOS I NDY TEMAT no name

 3. #3

  Pėr: Android 2.2 ne android 4.0

  Pervec menyres se mesiperme,ndoshta nje menyre qe mund te pak Errors,jo nga interneti,jo ndonje shkeputje etj etj,do ishte lidhja e telefonit me nje pc me software zyrtare te smartphone dhe berja e update nepermjet pc. Pra kur te dali ndonje dritare qe te thote New Software for you phone,jepi update,ose jepi check for updates.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2010
  Postime
  59

  Pėr: Android 2.2 ne android 4.0

  un muj permes wandershare me i shti aplikacionet a kisha mujt me marr 4.0 android e me instalu keshtu ne menyr manuele ket version se skype ashtu e kam instalu a ka naj metod ?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •