Ju lutėm, Shqiperia dhe Kosova ka nevojė Pėr ndihmė dhe lojtarė te re nė kėt lojė ne internet : http://www.erepublik.com/fr/referrer/Riot68

Erepublik eshte lojė ne nje bote virtuale ku duhet me luftu dhe punu per shqiperinė, sa ma shum lojtar ka, sa ma e forte bohet shqiperia

Me kishi ndihmu nese regjistroni ne loj me ket link sepse fitoj ca bonusa nese i ftoj lojtare tė ri : http://www.erepublik.com/fr/referrer/Riot68