Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Deni Moskatit
  Anėtarėsuar
  23-04-2005
  Vendndodhja
  ne shpi
  Mosha
  34
  Postime
  25

  Po cpatet me ...

  (18:03:17) -Arberia.Albasoul- *** Kjo adrese eshte ndaluar te vizitoje serverat e Albasoul Network! Email sherbimet_irc@albasoul.com me mesazhin e me poshtem.
  (Server Error) ERROR Closing link: (unknown@93.56.84.47) [G-Lined: Jashte]
  INSIEME
  ...CON IL DIAVOLO IN CORPO!

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,835

  Pėr: Po cpatet me ...

  [15:49:04] Closing link: (unknown@109.69.4.183) [G-Lined: Jashte]

  WTF ? lol

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,835

  Pėr: Po cpatet me ...

  [09:56] -Java.Albasoul- *** Kjo adrese eshte ndaluar te vizitoje serverat e Albasoul Network! Email sherbimet_irc@albasoul.com me mesazhin e me poshtem.
  [09:56] == ERROR: Closing link: (Albasoul@109.69.4.183) [G-Lined: Jashte]
  [09:56] == Disconnected from server: Connection to IRC server lost

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •