Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-09-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  League of Legends

  A luan ndonjeri ne League of Legends? Eshte nje loje "falas" qe luhet "online" e tipit MOBA, ku objektivi eshte te shkaterrosh "Nexus-in" (shqip, te kapesh bazen e tjetrit). Mund te zgjedhesh mes nje varieteti te madh personazhet, te gjithe me nga 4 abilitete unike.
  Sot si loje eshte nje nder me te perhapurat, me mbi 30 milion persona qe e luajne cdo muaj.

  Kjo video mund t'ju japi nje ide mbi menyren si luhet loja:


  Nese doni ta provoni, mund te regjistroheni ketu: http://signup.leagueoflegends.com/?r...25307997354275 (nese mund te me beni nje nder qe nuk ju kushton gje, ky eshte link referal per mua)
  (ose jo, ky eshte linku jo-referal): https://signup.leagueoflegends.com/en/signup/index

  Sa per serverin, ju keshilloj regjistrohuni ne EU-North & East ose EU-West, meqe jane serverat europiane dhe ping eshte edhe me i ulet.
  Kam mbi nje vit qe luaj kete loje, dhe skam pasur rastin te takoj asnje shqiptar, keshtu qe me shkoi mendja te pyes ketu.
  Nqs e provoni si loje, ose keni kohe qe luani mund te me shtoni si shok:
  ne EU-W: Elvisi
  ne EU-NE: Lepri
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lepri : 22-09-2013 mė 13:27

 2. #2
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: League of Legends

  Vallaj un se kuptoj si vazhdojne e i luajne njerezit HON e LOL me daljen e Dota 2. Eshte kulmi i MOBA-ve qofte nga ana artistike e ajo teknike.
  "Art" nga LOL:
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-09-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: League of Legends

  Cdo loje ka pluset dhe minuset e veta. Varet nga kush e luan, dhe se cfare pelqen. Se kam luajtur ndonjehere Dota 2, keshtu qe s'mund te flas per te, por per mendimin tim LoL eshte Moba me e mire qe personalisht kam luajtur deri tani.

 4. #4
  Alter ego Moderatus Maska e yllbardh
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Vendndodhja
  as vetė se di.... :)
  Postime
  821
  Faleminderit
  17
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: League of Legends

  Tunnel strategy games....lol..
  Emri: Map_of_MOBA.png

Shikime: 172

Madhėsia: 17.7 KB

  maybe you'll see a light at the end of the tunnel....lol
  Shqiptari qė derdhė gjak shqiptari nuk meriton tė quhet shqiptarė

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •