Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 81 prej 81
 1. #81
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,668

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  BRAVO ! Faleminderit per rikthimin Mjeshter !  Tani, pse jo, bashke me Anen e vogel te na sillni Junior Eurovision ne Shqiperi ! Suksese Anes & ne hapat e tua !

  (Dhjetor 2017)

  "BĖMĖ BABA, TĖ TĖ NGJAJ!"

  Anna Gjebrea nė Eurovizionin e fėmijėve


  Anna, vajza e Ardit Gjebreas do tė jetė pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė nė Festivalin Evropian tė Kėngės pėr Fėmijė, Eurovision 2021.

  Vajza e kantautorit tė njohur Ardit Gjebrea sapo ėshtė shpallur fituese e Festivalit tė Fėmijėve nė RTSH, duke qenė pikėrisht ajo qė do tė pėrfaqėsojė vendin tonė nė kėtė kompeticion.

  Nė Instagram, Anna tregon se ėshtė shumė e lumtur pėr kėtė ēmim dhe se do pėrpiqet tė japė mė tė mirėn.

  Ndryshe nga vėllai i saj i madh Joni, Anna duket se nė jetė do tė ndjekė rrugėn e babait tė saj, prej tė cilit ka trashėguar talentin pėr muzikėn.  Konica.al

  https://konica.al/2021/10/anna-gjebr...in-e-femijeve/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-10-2021 mė 11:44

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema tė Ngjashme

 1. Ramize Gjebrea
  Nga shigjeta nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 12:45
 2. Ke preferoni: Gjebrea apo Cako?
  Nga shigjeta nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-05-2011, 12:59
 3. Nderi dhe turpi i Vlorės
  Nga {FIGO} nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 28-10-2006, 12:51
 4. Ardit Gjebrea në Toronto
  Nga anabanana nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 04-12-2005, 03:33
 5. Ramize Gjebrea
  Nga erzeni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2002, 03:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •