Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 83
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  ARTISTE TE MEDHENJ !!!


 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  ..... E paperseritshme !


 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Kur bashkohen me te miret !


 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Mjeshterore !  Poezia : TIMO FLLOKO
  Kompozimi: ARDIT GJEBREA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-07-2017 mė 08:31

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Si u kompozua kenge " Kur te jesh merzitur shume " ..........

  http://www.gazetatema.net/2017/10/14...-kur-e-degjoi/ 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Ardit Gjebrea i rikthehet muzikės me nje bashkepunim .....

  https://www.xing.al/lajm/9524/surpri...vecante-te-mun

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea


 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  BRAVO ! Faleminderit per rikthimin Mjeshter !  Tani, pse jo, bashke me Anen e vogel te na sillni Junior Eurovision ne Shqiperi ! Suksese Anes & ne hapat e tua !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-12-2017 mė 23:09

 9. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  BRAVO ! Faleminderit per rikthimin Mjeshter !

  Tani, pse jo, bashke me Anen e vogel te na sillni Junior Eurovision ne Shqiperi ! Suksese Anes & ne hapat e tua !


 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Ardit Gjebrea surprizon fansat, sė shpejti kėnga e re

  Ardit Gjebrea ėshtė kantautori dhe kėngėtari i preferuar i tė gjithėve. Kėngėt e tij ende sot kujtohen pėrmendėsh sepse kanė ngelur si prova e gjallė e suksesit tė njė artisti tė kompletuar.

  Shumė aktiv nė profilin e tij nė Instagram, sė fundmi Arditi ka gėzuar ndjekėsit kur nėpėrmjet njė postimi ka lėnė tė kuptohet se pas shumė kohėsh mungesė, po i rikthehet muzikės pėr tė sjellė kėngėn e re.

  Me njė foto ku duket qartė ai pėrpara mikrofonit, Arditi ka shkruar: “Ai momenti kur je nė dimension tjetėr…”! Ka mjaftuar ky postim dhe komentet kanė vėrshuar nga tė gjitha anėt.

  Tė gjithė kanė njė lutje qė ai tė realizojė njė kėngė tė re ose tė sjell njė krijim tė ri muzikor qė me shumė mundėsi do tė ketė shumė sukses.


  https://www.balkanweb.com/ardit-gjeb...nga-e-re-foto/

 11. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Ardit Gjebrea na tregoi njė tjetėr surprizė tė Kėngės Magjike

  Nga netėt e spektaklit tė “Kėnga Magjike” na ndajnė pothuajse 1 muaj, por pėrgatitjet padyshim qė kanė nisur qė herėt. Ndryshe nga herėt e tjera, ky vit pėrkon gjithashtu me 20-vjetorin e “Kėnga Magjike”, rast i cili bėn qė surprizat , pėrveē kėnaqėsisė ta bėjnė edhe nostalgjik publikun.

  Pak orė mė parė, Ardit Gjebrea postoi nė Instastory-in e tij njė video tė shkurtėr ku shfaqej bashkė me kolegėt miq tė tij, Alfred Kaēinarin dhe Pirro Ēakon. “Bashkė pėr 20 vjetor!”- shkruan Arditi nė videon ku tre emrat e mėdhenj tė muzikės shqiptare ndodhen nė studio.

  Pyetja e parė qė na vjen ndėrmend ėshtė nėse do tė ketė ndonjė bashkėpunim surprizė? Apo mos vallė Gjebrea do tė plotėsojė dėshirėn e publikut dhe do tė rikthehet nė skenėn magjike, si kėngėtar?

  Nė fakt, bazuar nė ēfarė postoi pak ditė mė parė nė Instagram-in e tij, edhe mundet! Sidoqoftė, nėse nė njė studio tė vetme ndodhen Alfred Kaēinari, Pirro Ēako dhe Ardit Gjebrea, s’mund tė pritet asgjė tjetėr pėrveēse ndonjė surprize tė bukur! /Anabel/

  http://www.kohajone.com/2018/11/13/a...enges-magjike/

 12. #72
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea  Dhjetor 2017

 13. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea  20 Vjet Kenga Magjike

 14. #74
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea


 15. #75
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  BRAVO & SUKSESE Mjeshtri GJEBREA !

 16. #76
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Kenga Magjike rikthehet ne 2021 !

  Ardit Gjebrea: Kėtė vit ‘Kėnga Magjike’ do tė pushojė

  Festivali i Kėngės Magjike, qė parvjet shėnoi 20 vjetorin, kėtė vit nuk do tė jetė pjesė e ekraneve televizive, shkruan KultPlus.

  Lajmin e bėri tė ditur Ardit Gjebrea pėrmes njė postimi nė llogarinė e tij personale nė Instagram, ku tregoi se Kėnga Magjike do tė jetė nė pushim, nė vitin 2020.

  “Kenga Magjike nė 2020- pushim! Nė pranverė tė 2021 rikthehemi pėr t’i dhėnė jetė hiteve tė verės, pėr mė shumė ritėm dhe ngjyra!
  Ndėrkohė edhe @edielashqiptare me fillimin e sezonit shtator 2020-korrik 2021 pėr rrjedhim vjen mė e pasur nė programin e saj.
  Ja, kėshtu filluam planet nė kėtė Vit tė Ri!”, ka shkruar Gjebrea.

  https://www.kultplus.com/muzika/ardi...-do-te-pushoj/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-01-2020 mė 10:40

 17. #77
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea


 18. #78
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea  Juliana Pasha & Ardit Gjebrea - It's all about you (Live)

 19. #79
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea  Soni Malaj & Ardit Gjebrea - Shpirti im binjak

 20. #80
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea  Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - E Penso a te (Cover)

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ramize Gjebrea
  Nga shigjeta nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 12:45
 2. Ke preferoni: Gjebrea apo Cako?
  Nga shigjeta nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-05-2011, 12:59
 3. Nderi dhe turpi i Vlorės
  Nga {FIGO} nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 28-10-2006, 12:51
 4. Ardit Gjebrea në Toronto
  Nga anabanana nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 04-12-2005, 03:33
 5. Ramize Gjebrea
  Nga erzeni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2002, 03:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •