Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 83
 1. #41
  Citim Postuar mė parė nga Uriel Lexo Postimin
  Kush e ka shkruar tekstin e kėngės "Vargje pėr vete"?
  Ervin Hatibi
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 2. #42
  Kėnga fituse e ēmimit tė parė tė festivalit tė 34 tė kėngės nė RTSH Dhjetor 1995. Ardit Gjebrea, Grupi "Projekt Jon"

  Eja

  Teksti: Xhevahir Spahiu
  Muzika: Ardit Gjebrea


  Kėmbėzbathur ullijntė
  brigjeve vetmojnė
  asnjė fjalė, asnjė lajm
  veē zogj qė vijnė e shkojnė
  vajza e valėve pret

  Ku je, ku je
  o ėndėrr e mėrguar
  malli po pret
  dhe loti u tret

  Ref
  Eja me diellin eja
  eja dhe pėrpije detin
  merre botėn
  falma qiellin
  eja me diellin eja
  eja dhe pėrpije detin
  kemi lindur, bashkė do vdesim

  Vajzė e valėve pret
  dhe era flet me detin
  pėrmbi zallin e shkretė
  nė heshtje, yjet heshtin…

  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Anėtarėsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,106
  e adhuroj ket kenge..

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar stela81 pėr postimin:

  sirena_adria (14-07-2016)

 5. #44
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422
  po jap dhe une nje info.

  Vilen ne Lalz e kishte sh te bukur.vertet.

 6. #45
  i/e regjistruar Maska e Ke-ler
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Vendndodhja
  Bolonje
  Postime
  243

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Vetem (albumi Projekt Jon)

  Ike dhe heshtje le pas,
  le zbrazetirė,
  hėna si lot atje lart,
  lot i ngrirė.
  E di , s'e di
  jam a s'jam
  mbjell arėn e vetmisė
  fare vetėm.
  E di , s'e di
  je a s'je
  jep shenjė me njė re.

  Kujt t'i falem, kujt t'i flas..
  kujt t'i them "tė dua" ?
  As i vdekur as i gjallė,
  bėj tė fle, por sytė mėrguar.

  Ike dhe natė le pas,
  le zbrazėtirė,
  hėna si lot atje lart,
  lot i ngrirė.
  E di , s'e di
  jam a s'jam
  korr arėn e vetmisė
  fare vetėm.
  E di , s'e di
  je a s'je,
  fryn erė e ska mė re.

  Kujt t'i falem, kujt t'i flas..
  kujt t'i them "tė dua" ?
  As i vdekur as i gjallė,
  bėj tė fle, por sytė mėrguar.

  Kujt t'i falem, kujt t'i flas.
  Malet mė largohen
  As i vdekur as i gjallė,
  bėj tė fle, por sytė mėrgohen.

  Teksti : Xhevahir Spahiu
  Muzika : Ardit Gjebrea


  Kjo kenge eshte nga te preferuarat e mia sepse teksti eshte i te madhit poet dhe muziken Arditi ia ka pershtatur shume bukur.
  I pafajshmi qe pa Djallin,u mahnit.Fajtori qe pa Zotin,u zhgenjye.

 7. #46
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pėr: Ardit Gjebrea

  me shpesh duhet ti japin keto kenge ne radio...kur jemi ne makine vec kenge te shpifura degjojme nga keta capaculet e rinj,texte te dobeta dhe i njejti refren e ritem,,,,na i shpifin.
  Arditi,Cako dhe Skenderaj gati cdo kenge e kane te bukur.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 8. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Citim Postuar mė parė nga stela81 Lexo Postimin
  e adhuroj ket kenge..

  Nje kenge magji qe bashkoi 2 breza ne krijimtari !


  Krijim I Flori Mumajesit, me vargje nga i paharruari Dr. Flori , intepretuar mjeshterisht nga ARDIT GJEBREA !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 14-07-2016 mė 10:04

 9. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Nje tjeter kenge mbreselenese..... TIMO FLLOKO - ARDIT GJEBREA - AURELA GACE 10. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Sa I bukur qe eshte ky bashkepunim i Arditit me Sander Gjoken ! Mrekulli !
  Pa lene menjane vargjet e bukura te Ervin Hatibit ....... Faleminderit per kete muzike magji !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 04-04-2017 mė 22:45

 11. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  A do te kemi nje kenge te re nga Arditi se shpejti ???

  Kompozimet e tija jane mrekulli ! Njera kenge me e bukur se tjetra
  !  Kenga me e fundit me zerin e mrekullueshem te Adelines ! U be kaq kohe......

 12. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Gjebrea & Natalia Estrada


 13. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Gjebrea & Yllka Kuqi


 14. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Gjebrea & Inva Mula


 15. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Gjebrea & Liljana Kondakēi


 16. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Gjebrea & Irma Libohova


 17. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  GJEBREA & Justina Aliaj


 18. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Kolazh nga Kenga Magjike


 19. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  GJEBREA & Edit Mihali


 20. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Privilegj per talentet e rinj !


 21. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,004

  Pėr: Ardit Gjebrea

  Nga momentet me emocionuese per nje ARTIST !!!


Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ramize Gjebrea
  Nga shigjeta nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 12:45
 2. Ke preferoni: Gjebrea apo Cako?
  Nga shigjeta nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-05-2011, 12:59
 3. Nderi dhe turpi i Vlorės
  Nga {FIGO} nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 28-10-2006, 12:51
 4. Ardit Gjebrea në Toronto
  Nga anabanana nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 04-12-2005, 03:33
 5. Ramize Gjebrea
  Nga erzeni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2002, 03:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •