Close

Rezultati i Sondazhit: Cilėt janė dy ekipet qė do tė kualifikohen?

Votues
5. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Bayern München

  5 100.00%
 • CSKA Moskva

  0 0%
 • Manchester City

  4 80.00%
 • Viktoria Plzeň

  0 0%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #-19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,240

  GRUPI D: Kualifikohen Bayern München dhe Manchester City

  GRUPI D:
  Ndeshjet e para:

  17 Shtator 2013
  20:45 Bayern München - CSKA Moskva
  20:45 Viktoria Plzeň - Manchester City


  • Cilėt janė dy ekipet qė do tė kualifikohen?

 2. #-18
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464

  Pėr: GRUPI D: Bayern München, CSKA Moskva, Manchester City, Viktoria Plzeň

  Grupi mė i parashikueshėm pėr kėtė edicion tė CH.L, City dhe Bayern kalojnė ska dyshime kėtu.
  Sui generis

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •