Close

Rezultati i Sondazhit: Cilėt janė dy ekipet qė do tė kualifikohen?

Votues
5. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Manchester United

  5 100.00%
 • Shakhtar Donetsk

  2 40.00%
 • Bayer Leverkusen

  0 0%
 • Real Sociedad

  1 20.00%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  GRUPI A: Kualifikohen Manchester United dhe Bayer Leverkusen

  GRUPI A:
  Ndeshjet e para:

  17 Shtator 2013
  20:45 Manchester United - Bayer Leverkusen
  20:45 Real Sociedad - Shakhtar Donetsk


  • Cilėt janė dy ekipet qė do tė kualifikohen?

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  Pėr: GRUPI A: Manchester United, Shakhtar Donetsk, Bayer Leverkusen, Real Sociedad

  M.United dhe Sociedad mendoj se do kalojnė kėtė grup.
  Sui generis

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •