Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 47
 1. #1
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  A eshte i nevojshem abdesi pasi kemi ber dush pergjigjet hoxha i nderuar apo doktori Shefqet Krasniqi ja vlen te ndegjohet kjo pytje pasi shum njerz jan vesvese se a duhet apo nuk duhet...

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Kachurreli pėr postimin:

  appexr (17-07-2014)

 3. #2
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Jam njė vajz 12 vjecare kam mendime tė keqija - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  Jam njė vajz 12 vjecare fali 5 kohėt e namazit kam mendime tė keqija gjat faljes se namazit ne mbremje pytje te reja...

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 4. #3
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  I bėj flokėt rrotull mbi kry a ėshtė gjunah - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  I bėj flokėt rrotull mbi kry a ėshtė gjunah grua apo vajza pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 5. #4
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Prej cilės moshė duhet tė mbulohet femra - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  Prej cilės moshė duhet tė mbulohet femra pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 6. #5
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Jam 12 vjecar fali 5 kohet e namazit mirepo gjat ramazanit.. - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  Jam njė 12 vjecar fali 5 kohet e namazit mirepo gjat ramazanit i humbesha 2 koh pershkak gjumit po me pas i falesha a pranohet agjerimi pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 7. #6
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  A bėn vajza me refuzi njė djal pėrshkak qė nuk ėshtė nė punė - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  A bėn qė vajza me refuzi njė djal pėrshkak qė nuk ėshtė nė punė pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 8. #7
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  A hyn njeriu nė xhenet nėse vdes nė Ramazan dhe varroset... - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  A hyn njeriu nė xhenet nėse vdes nė Ramazan dhe varroset nė natėn e Kadrit pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 9. #8
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Ato qė i luajn megjet e arave dhe qė vjedhin dru nė male... - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  Ato qė i luajn megjet e arave dhe qė vjedhin dru nė male a denohen nga Allahu pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 10. #9
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Jam njė 16 vjecar Allahu thotė rrespktoni prindėrit mirėpo.. - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  Jam njė djalė 16 vjecar Allahu thotė rrespktoni prindėrit mirėpo prindi ta ndalon me u fal pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 11. #10
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Jam njė vajz i fali 5 kohė namaz nė shtepi time nuk falet askush - Hoxhė Shefqet Kras

  Jam njė vajz i fali 5 kohė namaz nė shtepi time nuk falet askush un mundohem se cka eshte haram,cdo gje qenka haram pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 12. #11
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Babai mė ka vdekur qe disa vite nė telefonin e nėnės gjej.. - Hoxhė Shefqet Krasniqi

  Babai mė ka vdekur qe disa vite nė telefonin e nėnės gjej disa mesazhe dashurie pergjigjet hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 13. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-06-2014
  Postime
  1

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  lendame@gmail.com,
  esselamu aljekum,
  te nderuar, dua urgjentisht qe tia dergoj nje pyetje Hoxhes se nderuar Shefqet Krasniqi, por nuk po di se ku mund tia drejtoj, ne menyr qe te marr pergjgje prej tij Inshalla, . a mund te me tregoni, ju lutem,
  selam

 14. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-06-2014
  Postime
  2

  kurrani

  Kam zen me e lexu kurranin elhamdulilah a ban edhe mme e lexu vet pa deni person ci sesht prezent a esht gjynah nese e lexoj edhe vet ? Edhe nese bej gabime !

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e Ceni-1
  Anėtarėsuar
  18-10-2012
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  32
  Postime
  832

  Pėr: kurrani

  Citim Postuar mė parė nga rajana2512 Lexo Postimin
  Kam zen me e lexu kurranin elhamdulilah a ban edhe mme e lexu vet pa deni person ci sesht prezent a esht gjynah nese e lexoj edhe vet ? Edhe nese bej gabime !
  Jo Rajana sben aspak gjynah nese e lexon vet Kuanin , Allahu te udhezofte dhe ta letesofte sa me shpejt te lexosh Kuranin pa gabime .
  “Fe e vetme (e pranuar) tek Allahu ėshtė Islami” (Ali Imran, 19).

 16. #15
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Pyte hoxhen se pse ndodhi kjo ne Gjilan?

  http://www.gazetaexpress.com/lajme/e...-gjilan-24420/
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 17. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-06-2014
  Postime
  2

  Pėr: kurrani

  Selam.. kam ni pyetje Me cellen dove falet tespii namazi allahu ju shperbleft me xhehnet

 18. #17
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Citim Postuar mė parė nga dena.denik Lexo Postimin
  lendame@gmail.com,
  esselamu aljekum,
  te nderuar, dua urgjentisht qe tia dergoj nje pyetje Hoxhes se nderuar Shefqet Krasniqi, por nuk po di se ku mund tia drejtoj, ne menyr qe te marr pergjgje prej tij Inshalla, . a mund te me tregoni, ju lutem,
  selam
  Hoxha i nderum i ka ndalu mo pytje pergjigjet vetem kur e ban emisionin ne TV aty mund ti besh pytje mbahet te marten per me shum nuk dij ... por mund ta jap edhe numrin e telefonit hoxhes
  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 19. #18
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Pėr: kurrani

  Citim Postuar mė parė nga rajana2512 Lexo Postimin
  Kam zen me e lexu kurranin elhamdulilah a ban edhe mme e lexu vet pa deni person ci sesht prezent a esht gjynah nese e lexoj edhe vet ? Edhe nese bej gabime !
  we alejkum selam ,
  Nese ke mesu leximin ne gjuhen arabe dhe ke mesu rregullat e texhvidit si duhet nuk ka nevoj askush por lejohet edhe pa texhvid mirepo texhvidin nese e meson lexon rrjedhshem, Allahu e di me se mire.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kachurreli : 16-07-2014 mė 13:07
  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 20. #19
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Citim Postuar mė parė nga iliria e para Lexo Postimin
  Pyte hoxhen se pse ndodhi kjo ne Gjilan?

  http://www.gazetaexpress.com/lajme/e...-gjilan-24420/
  Mundesh ti ta kishe pyter me e drejt do ishte.
  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 21. #20
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Pėr: kurrani

  Citim Postuar mė parė nga rajana2512 Lexo Postimin
  Selam.. kam ni pyetje Me cellen dove falet tespii namazi allahu ju shperbleft me xhehnet
  Keshtu falet tespih namazi

  "Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •