Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e sCHiZoiD-AL
  Anėtarėsuar
  04-08-2013
  Mosha
  22
  Postime
  72
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Si te beni "Replay" cdo video qe deshironi ne Youtube pa perdorur shtojca

  Kjo eshte nje menyre e thjeshte me te cilen mund ti beni Replay cdo videoje qe deshironi ne Youtube.

  Sherben psh. kur ke deshire te degjosh disa here radhazi te njejten kenge apo cfaredo qe deshiron pa pasur nevoje te shtypni ndonje gje , videoja rifillon vete automatikisht.

  Le te marrim nje shembull : http://www.youtube.com/watch?v=99TqbalG_SY ky eshte linku i nje videoje qe nuk luhet automatikisht , pra duhet shtypur replay qe te filloje perseri.

  Ketu eshte ajo qe ne duhet te shtojme : http://www.replayyoutube.com/watch?v=99TqbalG_SY , pra thjesht fjalen replay ne fillim te youtube dhe pastaj videoja do filloje automatikisht nga fillimi pasi te mbaroje.

  Gjithashtu ka edhe nje shirit qe te lejon te besh replay vetem nje pjese te videos nqs deshiron.
  O͔̞͖̰̭̖͈̙̲̝͊͑̉̿̓̀̈́̒̚͘.̥̪̯̪̲̜̳̩̬̇̓͑̓̿̊̀͗͆͘͜C̢̡̢̘͈̗ ̺̞̤͕̎͛͗̏̂̊̋̌̊̚.͉͓͍͕̳̬̞̙͚̖̌̈́̉͆͛̈̐̑̓̚

 2. #2
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Si te beni "Replay" cdo video qe deshironi ne Youtube pa perdorur shtojca

  E kam menduar sa e sa here kte punen,thosha si smund te bejm replay,se kur te fiksohem ne nje kenge fiksohem te pakten nje jave ....

  Faleminderit!


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •