Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 337

Tema: Albumi im.

 1. #1
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Albumi im.

  Raindrops...
  I love Chopin.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Albumi im.

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  I love Chopin.

  muzika eshte ushqimi i shpirtit

 3. #3
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Sky battle..  predator at night..

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #4
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  e di, e kam shkrepur dhe here te tjera kameran per te tilla foto, po nuk i rezistova dot prape tundimit per ta ri-shkrepur perseri...


  dandelion wishes..
  Just blowin' in the wind..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 17-08-2013 mė 21:59
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 5. #5
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.  edhe pak e u poqen fiqte. lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #6
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Albumi im.

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin


  kete foto ta mora se ishte e bukur shume dhe si gjithmone e hodha matane ne profilin tim ne fb

 8. #8
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  thnx for sharing my fotos me miqte e tu Atman.  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 9. #9
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 10. #10
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Lazy sunday.Grilled Branzino aka Levrek. Pak sallate, nje gote vere, ca muzike, voila. Dreka gati . Aq lazy sa dhe aty jashte e hengra, ne bace. Koha ishte perfekt, qielli blu dhe fresket.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PINK pėr postimin:

  Elian70 (31-08-2013)

 12. #11
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Miami Skyline. (me sjell ne mend Miami Vice, eh lol)

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PINK pėr postimin:

  Erald123 (08-09-2013)

 14. #12
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  South Beach, Miami.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 15. #13
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.


  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #14
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Albumi im.

  Shume te bukura fotografite

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Plaku me kostum pėr postimin:

  PINK (08-09-2013)

 18. #15
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 19. #16
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #17
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  sunrise.  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 21. #18
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  You must not blame me if I do talk to the clouds

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PINK pėr postimin:

  FREUD (30-09-2013)

 23. #19
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  one sunrise at a time...

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 24. #20
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Tampa, Fl.

  qielli ishte fantastik atje!

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •