Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791

  Si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi?

  Pershendetje,

  a dini se si mund te bie ne kontakt me shqiptaret qe jetojne ne Turqi? Pasi kam shume nevoje qe te gjej nje pune ne Turqi dhe po menoja se shqiptaret qe jetojne atje mund te me ndihmojne. Di qe atje ka shume shqiptare dhe di qe jo thjesht qe shqiptare qe punojne atje por edhe shqiptare qe kane bizneset e tyre atje dhe jetojne ne Turqi per kohe te gjate.
  Do doja t'ju pyesja se mos dini ndonje menyre se si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi, ndoshta dikush nga ata mund te me ndihmoje.
  Ose fundja te kisha te pakten ndonje kontakt me ndonjerin shqiptare ketu ne forum por qe jeton ne Turqi.

  T'gjitha te mirat.
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ILMGAP pėr postimin:


 3. #2
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791

  Pėr: Si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi?

  Mund te me ndihmoi ndokush?
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 4. #3
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi?

  Persh ILMGAP§
  Nuk e njof personalish po ma mer mendje qe do te ndihmoje sado pak.
  Eshte Shqiptare dhe jeton ne Turqi
  Linkun ne mp po ta dergoj.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-06-2005
  Vendndodhja
  Stamboll,Sarajeve
  Mosha
  36
  Postime
  48

  Pėr: Si te bie ne kontakt me shqiptaret ne Turqi?

  Shume Zorr abi..
  [COLOR="Red"]E kam Njė Jeta,Njė Bota,Njė Zemra Per Flamuri Shqiptare !/COLOR]

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •