Close
Faqja 40 prej 40 FillimFillim ... 30383940
Duke shfaqur rezultatin 781 deri 792 prej 792
 1. #781
  Blanc et noir
  Antarsuar
  28-03-2005
  Postime
  490

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Po per mua s'ju morri malli?
  lol

 2. Anetart m posht kan falenderuar Lov! pr postimin:

  Neteorm (07-10-2021)

 3. #782
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Lov! Lexo Postimin
  Po per mua s'ju morri malli?
  lol
  Gjithmon ka vend pr njerz t mire.

 4. #783

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Dikush me siper e permendi se kane rene forumet. Pajtohem plotesisht. Habitem se si disa ende sot pyesin, pse valle?

  Ne radhe te pare, forumet ngecen qekur zune te perseriten temat. Ne te te gjitha forumet qarkullonin po te njejtat tema. Rralle here hapej nje teme qe ia vlente te rrihej mire e mire dhe mbaronin me vetem nga 10 pergjigje, madje te shkurtra.

  Ne radhe te dyte, njerezit e sotem vuajne nga semundja e te qenit ne qender te vemendjes. Ne vend qe te shkruanin pergjigjen ashtu sikur e ndjenin, disi nuk u mjaftonte dhe shtonin/shkruanin gjera qe nuk qendronin me realitetin e tyre. Pra njerezit duan vemendje dhe papritmas u shfaq di qe ua mbushi zbrazetine, filluan te shfaqeshin rrjete sociale te ndryshme qe permbushnin kerkesat e njerezve te rendomte. E dini sa pelqehej "gishti lart" per nje postim te kendshem? Kenaqeshin autoret kur shihnin sa pelqeheshin postimet e tyre, ndryshe nga forumet qe u mungonte nje mundesi e ngjashme. Por, me vone pastaj edhe rrjetet tjera sociale qe spostuan vemendjen e njerezve tane nga forumet zune te behen monotone. Njerezit donin me shume vemendje dhe papritmas ne treg u zbulua Instagram. Pra edhe me vemendje. Njerezit ushqeheshin me te kuptuar se tjeret dinin me shume rreth jeteve te tyre. Gjithka hame e pime, ngado qe vejme si dhe gjithka perjetojme, duam qe ta ndajme me tere njerezit e botes, p.sh.; "Ne Greqi me te dashuren time duke ngrene darke (peshk) ne restorant, Athine." Menjehere pasonin; LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE.....
  "O ZOT SA NJERIU KANE PELQYER FOTON TONE!".

  Ne radhe te trete, do rrjet social ndez vetem deri ne dy dekada. Kaq kohe mjafton qe njerezit te arrijne ne piken zero, te kalojne nga euforia ne monotoni.

 5. 3 antart m posht falenderuan Arditi0007 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (25-10-2021),Neteorm (29-03-2023),pranvera bica (13-05-2022)

 6. #784
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Padyshim kan ndikuar rrjetet sociale, po cdo gj sht me koh duam apo nuk duam forumi sht br si nj bibliotek ku vjen ndonjher dhe lexon...

 7. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  pranvera bica (13-05-2022)

 8. #785
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per shume miq e mikesha qe e mbanin gjalle kete forum me temat e bukura qe hapnin dhe diskutimet shoqerore pa fund...per Gloreten , nuk e di ku eshte ,per Dianen dhe poezite e saj ,per Agim Docin ,e shume e shume te tjere ...

 9. #786
  Shqiptar Maska e EdiR
  Antarsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  960

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Miremengjes, miredita, mirembrema kudo qe jeni. Ju uroj shendet dhe mbaresi.
  Eshte gjithmone e mundur te besh mire.
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

 10. 2 antart m posht falenderuan EdiR pr mendimin e shprehur n kt postim:

  AdmiraL (01-04-2023),Kryeplaku (18-08-2022)

 11. #787

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  e ke "atje"... peyete shefin t tregon!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 12. #788
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Padyshim pr Zann..

 13. #789
  Moderator Maska e AdmiraL
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Postime
  759

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  hala ski dek o dreq.. gjelle je akoma
  He mo, qe heren e fundit qe te pash ne chat, me ste pash.. ke ngel duke ndrru nickat spo te gjejm dot ahhaha
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 14. #790

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mu me ka marre malli te me censuroje ai budallai i veteshpallur....

  ..and out
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 15. #791
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per te gjithe forumistet e vjeter qe zhurmonin ketu ne kete te parin forum!

 16. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  projekti21_dk (20-10-2023)

 17. #792

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  o @serafim dilo o djal e deli djal, po ku je mor burr!
  Prshndetje t perzemrta!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 18. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  SERAFIM DILO (20-10-2023)

Faqja 40 prej 40 FillimFillim ... 30383940

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •