Close
Faqja 38 prej 40 FillimFillim ... 283637383940 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 741 deri 760 prej 787
 1. #741
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  43
  Postime
  966

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Nuk mund te veoj dike por do te ishte kenaqesi te lexoja shume anetare te brezit tim

  Uroj te jeni mire.
  Ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 2. #742
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  per asnje
  nuk njoh njeri ketu

 3. #743
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Antarsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,724

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Jane shume...
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 4. #744
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per te gjithe kur lulezonte ky forum!

 5. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  ExTaSy (02-04-2018)

 6. #745
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Antarsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Pershendetje , mua me munguat te gjithe..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 7. #746
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  367

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Te gjithe ishin te mire
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 8. #747
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per antarin User010
  Shume shume..
  Mik.i.mire..vella shqiponje...

 9. #748
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Antarsuar
  29-09-2012
  Mosha
  40
  Postime
  1,424

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Te gjitheve nje pershendetje
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 10. #749
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per Pink kam shum mall...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #750

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per te gjithe kur lulezonte ky forum!
  Po mike. Kemi shum kujtime t dikurshme t mira ktu. Mbaj mend rrinim me or t tra duke br gallat! Knaqeshim.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 12. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (23-11-2018)

 13. #751
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ...Per Kenon ,per Agimin ,per Ademin ,per BESON ETJ.

 14. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  projekti21_dk (13-06-2020)

 15. #752
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  45
  Postime
  1,946

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  per te gjithe miqte e mi prej vitesh ne kte forum.
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 16. Anetart m posht kan falenderuar EDUARDI pr postimin:

  projekti21_dk (13-06-2020)

 17. #753
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per DI_ANA, XHUXHMAK, SAURA dhe XHIXH NERIMANGEN (STATION).
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 18. 2 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  pranvera bica (12-04-2020),projekti21_dk (13-06-2020)

 19. #754
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per Kenon...

 20. #755
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per DI_ANA, BRARI, SAURA, GLORETA etj
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 21. #756
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per Kenon...
  Te kam than jo tashi, mos kembngul kot... ()
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 22. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  pranvera bica (12-04-2020)

 23. #757
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-08-2019
  Vendndodhja
  Skandinavi
  Postime
  4

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Pr t gjith, por do veoja Poeti dhe Davius.

 24. #758
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ...per Xhuxhumakun , dhe humorin e tij! Per te panjohuren vdes nena!

 25. #759
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per te gjithe antaret e vjeter, pa perjashtim!
  Zoti ua beft mbare e mire kudo qe ndodhen!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 26. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  pranvera bica (12-04-2020)

 27. #760
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per seriozen ,nje zonje e shkelqyer!

 28. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  Serioze (11-05-2020)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •