Close
Faqja 2 prej 39 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 779
 1. #21
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Sa shume me mer malli per te gjithe personat qe i konsideroj si miqte e mi te mire.. Emrat smund ti permend se jan shume por sinqerisht e ndjej mungesen dhe me mer malli per ju miq....
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Antarsuar
  29-09-2012
  Mosha
  38
  Postime
  1,424

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Po e thyej akullin me Shkencen pasohet anita me numra vjen pas Xhenet me letaa dhe Nete misibete
  si thua ti lexues, ka shance qe te te lej ty te te mbyse malli?
  nuk erdha kesaj radhe me te cmall ty jo, por me cmall veten me ty ...ty te kam mik shume te vjeter dhe si thojne qe miqt e vjeter jane ar te rite argjend, por une te kosideroj ty pak me shume se ari...diamant : )
  gjithashtu pasojne: Prishtina75, Syphonie, Genti, Sorkadhe, Pirati .....
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 3. Anetart m posht kan falenderuar Shkenca pr postimin:

  prishtina75 (19-05-2014)

 4. #23
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  .....jane disa njerez qe edhe po te jeshe dite e nate me ata, perseri ke ndjesine e mungeses,

 5. #24
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  VALLAJ,

  per grupin shurupi...

  dhe bakllava-kadaifi.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #25
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  M ka marr malli pr Gloretn dhe Alemde...
  Gjithashtuuu
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 7. #26
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,015

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Tyben mu kan ba shume qetash ma mire nuk po I numroj hic se prap ka qe mund te mbeten te pa kenaqur qe nuk I kam permend.

 8. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,776

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Me ka marre malli per Gloreten. Dhe per chino-n. Dhe per soni-n.Dhe per katunarin. Dhe per aMLe-n. Dhe per te gjithe nga tema Pas meje vjen... ose te tema Shkruajme tregimin me tri fjale ..... kshtu quhej nese se kam harru... Dhe per shume te tjere... E ka kete te keqe forumi ,ndjehesh e afert me nje grup njerezish megjithese nuk i njeh dhe pastaj secili iken rruges se tij dhe ti befas ndjen te te kete marre malli per akecilin person....

 9. #28
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  per asnje i kam te gjith ata qe i dua
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 10. #29
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,777

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  per ty bukuroshe me kishte marre malli.....edhe per shume tjer edhe pse me emra spo i cek....

 11. #30
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ty ta shpreha mallin un per ata qe flas ne mp skam ca them une
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #31
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per DI_ANA, gloreten, saura, grune76, riza2008, IZADORA.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  Agim Metbala (07-07-2014)

 14. #32
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Vetem dhe gjithmone per: MJELLMA
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 15. #33

  HALLOWEEN:..Respekte

  Respect ,...... Respect..........

 16. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-06-2014
  Postime
  20

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mua m'merr malli pr t'tn antar e ni ka jekt mesazha privat de t'm lajmohet kush t'don me mua me bjesedua privat.

 17. #35
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  te them te drejten eee
  per asnji sme ka mare malli se askend se ka mare per mua jo per gje
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 18. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per zanen

 19. #37
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  per karamelen  Zana?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 20. #38
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per virgjereshen Zan' qe mban syt vec ne tel rruges dhe ska mundesi te shohi Verdall haha������

 21. #39
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Ku e ka shpine kjo, qe ti shkoj zoti ta lej me barr,...lol

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 22. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Haha se di , po dhe zoti me frike te madhe do e kete qe nuk vepron. Ka rene gribi all-around.specially in USA��

Faqja 2 prej 39 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •