Close
Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 216 prej 216
 1. #201
  i/e regjistruar Maska e Urimy-meraga
  Anėtarėsuar
  23-04-2011
  Vendndodhja
  Hijen e drites
  Mosha
  26
  Postime
  223
  Faleminderit
  7
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga arbereshi_niko Lexo Postimin
  .
  Kur do te hyje Shqiperia ne Evrope? A ma thua te lutem...
  Samuel Zbogar diplomat Kroat ishte nė shkollen e mesme Ekonomike "Kadri Kusari" nė Prill apo nė maj tė ketij viti nuk e di edhe nė tha se deri nė 2020 Kosova nuk do mund tė hyj nė BE pavarsish perpjekjeve tė shumta.Duke u bazuar nė informacion e analizave tė baces Samuel Kosova do tė hyjė nė 2020 ,kurse Shqiperia diku ka 2017 duhet tė hyjė .

 2. #202
  i/e regjistruar Maska e Urimy-meraga
  Anėtarėsuar
  23-04-2011
  Vendndodhja
  Hijen e drites
  Mosha
  26
  Postime
  223
  Faleminderit
  7
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga arbereshi_niko Lexo Postimin
  Gjithese si..., faleminderit per pergjigjen:-)
  Por ti e paske marr seriozisht kete teme...
  Kur do te hyje Shqiperia ne Evrope? A ma thua te lutem...
  Samuel Zbogar diplomat Kroat ishte nė shkollen e mesme Ekonomike "Kadri Kusari" nė Prill apo nė maj tė ketij viti nuk e di edhe nė tha se deri nė 2020 Kosova nuk do mund tė hyj nė BE pavarsish perpjekjeve tė shumta.Duke u bazuar nė informacion e analizave tė baces Samuel Kosova do tė hyjė nė 2020 ,kurse Shqiperia diku ka 2017 duhet tė hyjė .

 3. #203
  i/e regjistruar Maska e Hotlani
  Anėtarėsuar
  22-11-2012
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Amund te behet litari prej rere!!!
  Kultura,sjellja edukata,arsimi e bėjnė njeriun tė vlefshėm!!!!

 4. #204
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Nqs pinoku thot tani do m rritet hunda ca ndodh ? ahahh ske pert iu pergjigj najher

 5. #205
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Hashimi me te shoqen,Hasni me vajzen e vet tek sa po shetisnin ,blejn 4 shtalba-miser ..te gjith e han nga i(1) dhe ne fund mbetet 1

 6. #206
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  Cfare thote kurani per orbiten e Henes?
  Ti ktu je per tu pergjigjur e jo per te shtruar Pitje
  pytja:ka i ka dajt ky kengtari!

 7. #207
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,187
  Faleminderit
  54
  148 falenderime nė 128 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Urimy-meraga Lexo Postimin
  Samuel Zbogar diplomat Kroat ishte nė shkollen e mesme Ekonomike "Kadri Kusari" nė Prill apo nė maj tė ketij viti nuk e di edhe nė tha se deri nė 2020 Kosova nuk do mund tė hyj nė BE pavarsish perpjekjeve tė shumta.Duke u bazuar nė informacion e analizave tė baces Samuel Kosova do tė hyjė nė 2020 ,kurse Shqiperia diku ka 2017 duhet tė hyjė .
  Te faleminderit per dopio-pergjigjen...:-)
  Pra ti thua o ai baca, qe kemi 3-vjet distance...!
  Mėsoi tė tjerėt me jetėn tėnde dhe jo me fjalėt e tua

 8. #208
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Urimy-meraga Lexo Postimin
  Samuel Zbogar diplomat Kroat ishte nė shkollen e mesme Ekonomike "Kadri Kusari" nė Prill apo nė maj tė ketij viti nuk e di edhe nė tha se deri nė 2220 Kosova nuk do mund tė hyj nė BE pavarsish perpjekjeve tė shumta.Duke u bazuar nė informacion e analizave tė baces Samuel Kosova do tė hyjė nė 2220 ,kurse Shqiperia diku ka 2217 duhet tė hyjė .
  Ke harruar t'i vėsh numrat si duhet... Ja , i rregullova !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 9. #209
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Sjell modelin ta bej une.

 10. #210
  dEaD rAceR Maska e unreal
  Anėtarėsuar
  02-04-2003
  Postime
  534
  Faleminderit
  10
  35 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Deluvian Lexo Postimin
  Nuk du me u fut neper kto pune, po me t'vertet iu desh njeriut nje fuqi e forte per te shku ne hapsire. 12.5 milion neuton per shuttle qe kuptohet nuk e kishin ne ate kohe.
  Ajo thenie nuk duket dhe aq keq
  .
  Citim Postuar mė parė nga optimus.prime Lexo Postimin
  pak ndihme eshte t'i tregosh njeriut si atij te kulles se babilonise se me ate kulle nuk arrin dot te shperthesh qiellin? apo me krahet e Leonardo Da Vincit? Apo me aeroplanin e vellezerve Wright? ne nuk jemi me logjiken e njerezve te para 1400 vieteve sa i perket shkences dhe teknologjise. Ne diqka kemi pasur progres e ne diqka tjeter ndoshta edhe regres...kujto piramidat psh...
  Paskam harruar t'u pergjigjem!
  Nuk eshte ndonje problem te "futesh ne keto pune".Me rendesi eshte te mos harrohet ajo "Kur'ani eshte i shpalluar per te gjitha koherat".
  Sipas fjales se zotit dhe Kur'anit,fluturimi jashtetokesor nuk do duhej te ndodhte kurre.

  Shkenca/teknologjia vs allahu/Kur'ani 1:0

  Citim Postuar mė parė nga MicroWorld Lexo Postimin
  Pse kush po te siguron ty se cilet jane kufinjt e qiejve e te tokes ?
  Pastaj sa km me se shumti ka udhetuar njeriu ne hapesire, mos me thuaj qe vetem afer 390,000 km ?
  Po edhe sikur te shkonin deri ne diell apo edhe ne ndonje sistem diellor tjeter prej ketij tonit, kjo nuk verteton se kemi kaluar kufirin e qiejve.
  Mi siguron Kur'ani "famelart"!
  "Qiellin me te afert e kemi zbukuruar me kandila...per t'i gjuajtur djajt" lol
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga unreal : 08-09-2013 mė 23:08

 11. #211
  i/e regjistruar Maska e Elytony
  Anėtarėsuar
  09-03-2010
  Vendndodhja
  Kosova(Vushtrria)
  Postime
  1,088
  Faleminderit
  24
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga ganimet Lexo Postimin
  Hashimi me te shoqen,Hasni me vajzen e vet tek sa po shetisnin ,blejn 4 shtalba-miser ..te gjith e han nga i(1) dhe ne fund mbetet 1
  Gruaja e Hashimit duhet tė jetė vajza e Hasanit, prandaj mbetet 1 sepse 4-3=1.

 12. #212
  i/e regjistruar Maska e Elytony
  Anėtarėsuar
  09-03-2010
  Vendndodhja
  Kosova(Vushtrria)
  Postime
  1,088
  Faleminderit
  24
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.
  Me sfidoni!!
  Ai qė i di tė gjitha pėrgjigjet nuk i janė bėrė tė gjitha pyetjet.

  Njeriu mund tė pėrgjigjet pėr ēdo pyetje, por jo ēdoherė saktė.  " Dija ėshtė gjė e humbur e ēdo personi dhe kudo qė e gjenė duhet t'a marr..."


  Paqe!

 13. #213
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Postime
  553
  Faleminderit
  7
  10 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.
  Me sfidoni!!
  kemi nje tren me dymbedhjet vagona sa vjec eshte trenisti?!!

 14. #214
  i/e regjistruar Maska e N0Li
  Anėtarėsuar
  23-11-2013
  Vendndodhja
  Atje dhe kėtu...
  Postime
  35
  Faleminderit
  4
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Pse njerėzit nė turmė ndryshojnė karakterin, dalin nga vetvetja dhe thyejnė ēdo parim tė vetin duke ju bashkuar psikologjisė sė turmės? Ēka ka turma aq specifike qė hipnotizon njerėzit? A mund individi tė jetė vetvetja nė turmė?

 15. #215
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Pse kur po bien shi po lagemi?

  Pse njeriu priton ? (Nė aspektin filozofik).

  Pse nė pishinat e Kosovės ka shumė Klor ?


 16. #216
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Ky hipi zoti kur mberriten Alienet e pare me anije kozmike turistesh? (redok en)

Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •