Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  TV online , kanale private dhe publike pa pagesė

  Dhjetra kanale private dhe publike (pa pagesė) mund ti shikoni nė kėtė link :

  http://www.shqiplive.info/tv-shqip-live.html
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 2. #2
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816

  Pėr: TV online , kanale private dhe publike pa pagesė

  Shume kanale shume reklama bullshit
  dhe shume lajme.
  Ndonje kanal qe jep vetem filma??
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: TV online , kanale private dhe publike pa pagesė

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Shume kanale shume reklama bullshit
  dhe shume lajme.
  Ndonje kanal qe jep vetem filma??
  Pothuajse tė gjithė ato kanale japin filma, por jo filma Shqiptar. Njė nga ato kanale (aksion) jep filma hollivudian 24/7 , Nje kanal (bang bang) jep filma tė animuar pėr fėmijė nė gjuhėn Shipe etj. Kanalet e tjera janė informative, dokumentarė dhe edicione lajmesh. Pėr ata qė nuk duan tė shpenzojnė duke blerė platforma dixhitale, ky sit ėshtė very nice.
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •