Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e agugu
  Anėtarėsuar
  11-05-2011
  Vendndodhja
  Ku Tmzej Nota
  Postime
  10

  Na keni ca ****** me kta kalamoj

  [00:45] == iHot was kicked from #Shqiperia by Shqiperia [(DarKSouL) reklama! ŗ»[ŠćRkNesS]ŗ[§©®ižT]«ŗ [Kick Nr: 41]]


  00:45] <iHot> pse t ha *****
  [00:45] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:45] <iHot> ?
  [00:45] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:45] <DarKSouL> ti pse bo reklama? dhe ktej mthu mos permen nick
  [00:45] <iHot> a do me mbo me tsha me zor
  [00:45] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:45] <iHot> ?
  [00:45] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:45] <iHot> ku e pe reklamen mer kok ***
  [00:45] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:46] <DarKSouL> (00:43:58) <iHot> ec anej ti :@
  [00:46] <iHot> ku o reklama
  [00:46] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:46] <iHot> ?
  [00:46] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:46] <DarKSouL> (00:44:22) LoLLy Hyri Ne Kanalin #Albania (Chat293169@Bitter.Sweet) (1 Klon)
  [00:46] <DarKSouL> (00:44:23) Elbasani Vendosi Mode +o LoLLy
  [00:46] <iHot> ku o reklama mer?
  [00:46] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:46] <DarKSouL> dhe sa per punen e tshajtmes vazhdo se nuk esht hera e par qe u bo
  [00:46] <DarKSouL> kaq kisha me ty
  [00:46] <DarKSouL> shnet
  [00:46] <iHot> o pall ****
  [00:46] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.
  [00:47] <iHot> mthuj ku o reklama
  [00:47] == DarKSouL is away: Lini mesazhin tuaj ne privat dhe do t'ju pergjigjem sa me shpejt.


  KU SYT E TU QE TDALIN E PE REKLAMEN TI MER FTYR ***??

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,687
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Na keni ca ****** me kta kalamoj

  Zakonisht ankohen userat qe u behen te padrejta por ti Ihot nuk mund te ankohesh per shum arsyje qe sdua ti shkruaj ktu sepse do humbja thelbin e ksaj teme.
  Kshu mos e kalo limitin kur shkruan ne main dhe mos u mundo te luash rolin e viktimes sepse fare mir e di pergjigjen.
  Te sugjeroj te analizosh me shume te shofesh zgjidhjen e problemit se sa te gjesh se kush ka fajin ..

  ReSpEcT

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Na keni ca ****** me kta kalamoj

  do humbja thelbin e ksaj teme.
  Ti per "thelbin" e temes shkrojte gje ?!

  Ku rreklama ?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,402

  Pėr: Na keni ca ****** me kta kalamoj

  U bere tamam gjysh ne chat tani e aty ke per te vdek, do te varrosin me mIRC me vete

  Ti Albanez nuk je aq i thelle ta kuptosh ku eshte reklama, duhet te jesh me i thelle
  Kliko pėr tė mėsuar se pėrse nuk duhen marrė seriozisht ato qė shkruan Albo => http://bit.ly/1fAVbUU

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xinxerfilli pėr postimin:

  martini1984 (28-02-2015)

 6. #5
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  39
  Postime
  150

  Pėr: Na keni ca ****** me kta kalamoj

  akoma bejn reklama keta pisat :P
  Na mbyten servilat.com

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: Na keni ca ****** me kta kalamoj

  /timer 0 0 /notice #shqiperia SI ju kam o njerez te mire
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 8. #7
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  39
  Postime
  150

  Thumbs up Pėr: Na keni ca ****** me kta kalamoj

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin
  /timer 0 0 /notice #shqiperia SI ju kam o njerez te mire
  akoma gjall je ti :P
  Na mbyten servilat.com

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: Na keni ca ****** me kta kalamoj

  gjalle more jam ca do me gjeje
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •