Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Audaces Fortuna Iuvat
  Anėtarėsuar
  07-02-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  48
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Probleme me Wireless Network ne Ubuntu 13.04

  Pershendetje te gjitheve.
  Kam probleme me Wireless Network ne Ubuntu 13.04. Lidhja ne rrjet behet automatikisht, por sinjali vjen me nderprerje, here funksionon normalisht, here nuk ka fare internet. Ky problem nuk shfaqet kur punoj me kabell apo ne kompjuterat me Windows. Shpeshhere me duhet ta fik dhe ta rindez Wireless-in qe te punoje.
  Ndonje ide pse?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Aedson : 06-07-2013 mė 16:42
  Forgive Your Enemies, but Never Forget Their Names
  JFK

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-06-2005
  Postime
  642
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Probleme me Wireless Network ne Ubuntu 13.04

  Deinstaloj Driverat e Wireles Karteles ne ubuntu dhe downladoj edhe njehere. me pastaj instaloje perseri.
  JO NEGOCIATA - VETĖVENDOSJE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •