Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Luftetari Ilir
  Anėtarėsuar
  21-06-2013
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  41

  Red face Pershendetje

  Pershendetje anetare te Forumit Shqiptar. Jetoj ne Prishtine dhe jam i lumtur qe jam pjese e ketij forumi. Shpresoj te kalojme sa me mire se bashku dhe te na presin dite sa me te mira ne Shqiperine tone

  Rrofte Shqiperia dhe rrofshin shqiptaret kudo qe jetojne

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje

  Sa mire bere qe erdhe Prishtinali! Ketu eshte bukur prandaj vertet duhet te jesh i lumtur qe erdhe! Rrofsh qe erdhe!Teta!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pėr: Pershendetje

  Jam Dielli1(siq edhe e keni verejtur,qe me shkrimeet e mija mundohem sado pak te luftoj erresiren),erdha ketu ne Forumin Shqiptar(para do kohe),per te ndare kohene lire me juve,pavaresisht se a perputhemi ne mendime apo jo,perseri ndjehem mire me te gjithe.
  Kesaj radhe dua te pershendes disa forumist qe i konsideroj miq dhe mikesha:

  Orhidean,Te panjohuren,Inez,Shkenca,Z.Agimin,ZAne,etj...

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-06-2013
  Postime
  3

  Pėr: Pershendetje

  Jam Blerimi nga Prizreni arsya ime pse vendosa per me iu bashkangjit Forumit Shqiptar eshte se kom nevoj per me bo shoqni te re dhe per te marr njohuri rreth gjerave qe nuk i kom ndegju prandaj ju falenderoj te gjitheve pjesmarresve te forumit shqipetar dhe shpresoj qe te kalojm qaste te mira te gjith sebashku flm per mirekuptim Blerim Qovanaj

 5. #5
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pėr: Pershendetje

  Mire se erdhe, kalofsh bukur!
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-06-2013
  Postime
  3

  Pėr: Pershendetje

  Flm gjithashtut

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-06-2013
  Postime
  3

  Pėr: Pershendetje

  kush mundet mem ndihmu me bo nje databaz se pom duhet per pun

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •