Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 114
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2013
  Vendndodhja
  london
  Postime
  16

  Sa femije do deshironit te kishit?

  Sa femije do deshironit ti kishit?vajza apo djem?

 2. #2
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Me qe flitet per deshire ateher kater

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2013
  Postime
  17

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  10 femije 7 djem e 3 vajza sepse eshte e mrekullueshme te kesh nje familje te madhe

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  452

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Citim Postuar mė parė nga blerimii Lexo Postimin
  10 femije 7 djem e 3 vajza sepse eshte e mrekullueshme te kesh nje familje te madhe
  Une jam nga nje familje e madhe dhe vertete eshte mrekulli kur mblidhemi te gjithe bashke me raste , smeret vesh kush flet e kush qesh ,,, por kur kujtoj gjyshen sa ka vuajtur per ti rritur 6 femije.
  Eshte e tmerrshme per femren te rrisi shume femije .

  2 femije jane mjaft per mendimin tim

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  452

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Citim Postuar mė parė nga arbana uk Lexo Postimin
  Sa femije do deshironit ti kishit?vajza apo djem?

  Ti pse sna ke thene per veten tenda sa femije ke ose deshiron te kesh

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2013
  Vendndodhja
  london
  Postime
  16

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  ....hmmmmm....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga arbana uk : 15-06-2013 mė 14:37 Arsyeja: knhjq

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2013
  Vendndodhja
  london
  Postime
  16

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Citim Postuar mė parė nga [Elita] Lexo Postimin
  Ti pse sna ke thene per veten tenda sa femije ke ose deshiron te kesh
  Meqe jetojme ne nje kohe te veshtire ku edukimi do kohe dhe kerkesat e femijeve jane te medha mendoj qe per ta permbushur me sukses rolin tim si nene pa anashkaluar detyrimet dhe kontributin tim si grua,bashkeshorte etj,mendoj se 2 femije(VAJZ dhe Djal),jane te mjaftueshem

 8. #8
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,625

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Tre...kaq mendoj unė.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2013
  Postime
  17

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Citim Postuar mė parė nga [Elita] Lexo Postimin
  Une jam nga nje familje e madhe dhe vertete eshte mrekulli kur mblidhemi te gjithe bashke me raste , smeret vesh kush flet e kush qesh ,,, por kur kujtoj gjyshen sa ka vuajtur per ti rritur 6 femije.
  Eshte e tmerrshme per femren te rrisi shume femije .

  2 femije jane mjaft per mendimin tim
  Sikur njerzit te jetonin ashtu siq do duhej qe burri te kujdesej per mbajtjen e familjes dhe gruaja te merrej me edukimin e femijeve duke pasur edhe mbeshtetjen dhe ndihmen e bashkeshortit sdo te ishte aq e tmerrshme te paturit shume femije.

 10. #10
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Citim Postuar mė parė nga blerimii Lexo Postimin
  10 femije 7 djem e 3 vajza sepse eshte e mrekullueshme te kesh nje familje te madhe
  E vertet qe eshte e mrekullueshme te kesh nje familje te madhe por nje pyetje kisha une :
  Do i besh vete keta 10 femijet dmth ti do i lindesh apo 10 femije se i lind dikush tjeter ?  ps. dy jane mjaft , nje cun dhe nje goce .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Izadora : 15-06-2013 mė 16:20
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #11
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Aq sa i kam,

 12. #12
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  2 do te doja nje djale e nje vajze por kur e mendoj se sa vuan per ti bere ato 9 muaj them te rri kshu si jam
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 13. #13
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  2 do te doja nje djale e nje vajze por kur e mendoj se sa vuan per ti bere ato 9 muaj them te rri kshu si jam : p
  Vuajtja eshte nje dite ose disa ore mi goc, ato 9 muaj jane mrekulli
  Dy mire jane , nje ēun nje goc ( idealja) por dhe kur ke dy ēuna shume mire eshte Me shendet te jene , kjo e rendesishmja

 14. #14
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Asnje .......

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  cthua..oj qik..

  fshije kte cke thene..nga forumi dhe nga mendja..

  i hyre qe i hyre punes.. bej 4.. kalamaj..

  te rinj ini.. uj kini buk kini cerdhe kopshte kini.. yxhym.. ne sto krevaqis heret..bini..

  lol

  psastaj.. mendo per francen..

  ajo ka nevoj per djem e vajza shtatlarte volejbolliste ose basketbolliste.. ose kercim se larti-ste..


  .. o po qo re..

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Nje kemi e spo ja dalim dot, tani me ka futur ne sherr me gjithe lagjen
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 17. #17
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  Brari emo mir se nje llaf ishte se nuk e bera fakt te kryer
  Cthot sverige ????

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Melser
  Anėtarėsuar
  15-06-2008
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  26

  Pėr: sa femije do deshironit ti kishit?

  4 femij 2 cuna 2 goca qe te luajn me njeri tjetrin ^_^
  You Dont Have To LIKE ME, Im Not A Facebook Status !!

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  walk..

  sverige mire..
  kto dit nje koh e bukur shum..
  20-23 grade..
  lulet kan shperthyer.. gjelberim qetesi bukuri..gjalleri..
  apo sjan xheshur femnat..
  pantoll shum te shkurtra.. bluze te lehta..
  nje kenaqsi e madhe per syrin..

  benzina tek 14 pik pak korona vertitet..

  cthot franca..
  sa fola me nje mik ne tyskland..
  a me rrejti a jo.. tha 37 grad ketu tha ne mynshen..
  po plasim tha..

  jesh ne paris nje dizaj ndejta 1 jav..
  bukur.. ske ci thua..
  brodha neper kto vendet historike..po luvri ama ishte mrekullia..
  mirpo.. do 4 muaj ta shikosh tamam..
  me nje te hyre.. shum pak shijon.. se o burra me i pa shpejt.. pavionet pa fund..
  po fitova loto do shkonj ta shoh me nge luvrin e parisin..

  zlatani lunte ne paris futboll..

  i bukur ishte parisi..pik..

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,779

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  cun goc cun.. Qe goca te kete dy vellezer qe ta mbajne mire..
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •