Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Nen-Forum per Pakicat?????

  Po shoh qe jane disa anetar qe i perkasin Pakicave ne Shqiperi dhe mendoj se eshte e drejt te ken nen fourin e tyre. Eshte e drejta e pakicave, jemi dhe ne demokraci.

  Si mendoni ju?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 22-04-2013 mė 19:06 Arsyeja: lol

 2. #2
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Nen-Forum per Pakicat?????

  jane vertete skandaloze dhe te pajustifikueshem disa shkrime tek kjo teme:
  http://www.forumishqiptar.com/thread...ombesine/page8

  vertete nuk e kuptoj si i lejojne. kjo nuk eshte me e drejte fjale. e drejta e fjales nuk perfshin shpifjen.
  me disa shkrime ketu ofendohen miliona shqiptare.
  shumezohet me zero sakrifica e shume heronjve qe edhe kane dhene jeten per kombin shqiptar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga the admiral : 23-04-2013 mė 10:50
  Vasudhaiva Kutumbakam

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •