Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 51
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Marsela Cibukaj

  Marsela Cibukaj, e lumtur dhe mirėnjohėse ndaj fansave

  Marsela, njė talent i rrallė muzikor, ka arritur tė “ēmendė” me zėrin e saj kumbues mijėra fansa jo vetėm nė Shqipėri, por edhe nė Itali. Na mahniti tė gjithėve tek “The Voice of Albania”, duke na drithėruar nga timbri i vokalit tė saj. Njė natyrė mjaft kėrkuese dhe eksploruese duket Marsela, karriera e sė cilės sapo ka nisur dhe duket se ka nisė me kėmbė tė mbarė. Ajo nuk ka ngelur vetėm nė kuadrin e kompeticionit, por ka vazhduar mė tej me projekte tė ndryshme muzikore.

  Fakti qė ėshtė mjaft e kėrkuar e bėn atė tė lumtur ndaj ajo kėrkon qė kėtė gėzim ta ndaj me miqtė dhe fansat e saj nė Facebook.

  “Nuk ka kėnaqėsi mė tė madhe, tė gjesh telefonin dhe Facebook qė nė mėngjes, plot me mesazhe tė bukura dhe inkurajuese nga fansa shqiptarė dhe italian, nga muzikant tė mirėfilltė shqiptarė dhe italian. Kjo vlen mė shumė se 100 sfida.

  Nuk arrij t’ju shkruaj tė gjithėve atėher ju falenderoj kėtu tė gjithėve nga zemra, mė keni pėrkrahur gjithmon dhe unė gjithmon do t’ju jem mirėnjohėse .Ua shpėrblefsha me nota dhe melodi, LOVE ♥ Marsela”- shkruan ajo nė statusin e saj nė facebook.

  Suksese tė mėtejshme Marsela!

  http://www.standard.al/marsela-cibuk...-ndaj-fansave/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 14-04-2013 mė 10:54

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Artiste e mirefillte ! Uroj qe rrugetimi i saj artistik te jete sa me i gjate & sa me i suksesshem !

  Pikenisja e nje emocioni artistik oaz !


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Nje nga performancat me te paperseritshme te Voice of Albania !


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj


 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Nga Voice of Albania ne Voice of Italy !


 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Me YLL se kurre ..... ne te dyja videot !


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj


 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj


 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-12-2017 mė 17:34

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Nje artiste e rralle & shume e talentuar ! Spikat ne ēdo skene ! Magji !


 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Ne 1 Jave - 2016


 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj


 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj


 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Marsela , artiste ne ēdo emision !  Intervista ne min. 25
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-06-2018 mė 11:13

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Kur duket se garat mbarojne ......


 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  2016 - Marsela Ēibukaj sėrish me "The Voice of Italy" ...... Projekti qe vijoi garen (Foto)

  http://www.gazetaexpress.com/roze/ma...455/?archive=1

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Miss Universe Albania 2017


 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj

  Marsela ne "Oxygen"


 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj


 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,414

  Pėr: Marsela Cibukaj


Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •