Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Anesti_55
  Anėtarėsuar
  22-10-2005
  Postime
  2,647

  Perse limitohet korigjimi i shkrimeve ?

  Ndodhe qe nje teme e shkruajme me gabime ortografike , por limitimi i kohes prej nje ore per korigjim nuk mjafton, pasi ne te shumten e rasteve pjesmarrja ne formum eshte spontane dhe nuk te le kohe te besh korigjim.Ndoshta dhe per ta fshire nje teme duhet te ishte e lejueshme.Une nuk di nese ka nje version per te fshire nje teme.
  Injorantin e kam frike,
  Budallin e meshiroj,
  Te diturin (civilin) e dua pa mase.

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Perse limitohet korigjimi i shkrimeve ?

  Citim Postuar mė parė nga Anesti_55 Lexo Postimin
  Ndodhe qe nje teme e shkruajme me gabime ortografike , por limitimi i kohes prej nje ore per korigjim nuk mjafton, pasi ne te shumten e rasteve pjesmarrja ne formum eshte spontane dhe nuk te le kohe te besh korigjim.Ndoshta dhe per ta fshire nje teme duhet te ishte e lejueshme.Une nuk di nese ka nje version per te fshire nje teme.
  Editimi i postimit lejohet deri 1 ore pasi ke postuar postimin, qe eshte kohe mese e mjaftueshme per te bere korrigjimin. Arsyeja perse nuk lejojme ndryshimin e postimit pas nje ore, ose pse nuk lejojme fshirjen e temave nga anetaret eshte e thjeshte: mendimi qe ti shpreh ne ate postim eshte yti, por tema e diskutimi eshte informacion publik, u perket gjithe anetareve te forumit. Ashtu si hapesi i temes nuk ka te drejte te fshije/editoje nje teme ne te cilen kane shprehur mendim dhjetra anetare te tjere, pasi bashke me temen fshihet edhe postimi e mendimi i atyre anetareve te tjere.

  Kjo nuk perben problem nese para se ta postosh mesazhin apo pasi e poston, te mund te besh korrigjimet perkatese.

  Albo

 3. #3
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,296

  Pėr: Perse limitohet korigjimi i shkrimeve ?

  Me fjale te tjera, Anest

  1. Mendohoni mire perpara se te shkruani. (Shume pak veta e bejne)
  2. Pasi te mendohesh, shkruaje perpara ne nje faqe Word (Akoma me pak)
  3. Korrigjoje (rralle)
  4. Hidhe online. (Te gjith te tjeret bejne vetem kete)  Pra, shumica bejne vetem hapin e 4te dhe te 3te me rralle, per 1 dhe 2 as qe behet fjale!

  Best,
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Scion : 01-04-2013 mė 13:01
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 4. #4
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Perse limitohet korigjimi i shkrimeve ?

  1 ore koha e editimit ?! Nuk ma do mendja se eshte me shume 15-20 minuta.

 5. #5
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Perse limitohet korigjimi i shkrimeve ?

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  1 ore koha e editimit ?! Nuk ma do mendja se eshte me shume 15-20 minuta.
  Nje ore eshte.


  Mos te kete kohe fare, se editimi sduhet te jete vetem per korogjime drejtshkrimore.........nejse

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •