Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 84
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  shume te bukura fotot, te mijat jan bere thjesht me iphone lol
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. 5 antarėt mė poshtė falenderuan *~Rexhina~* pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (29-11-2013),B@Ne (22-10-2013),Gentian_gr (31-10-2013),loneeagle (16-01-2014),Xhenet.M.S. (31-10-2013)

 3. #62
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Engjej
  ......
  Edhe avatari

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Plaku me kostum pėr postimin:

  *~Rexhina~* (22-10-2013)

 5. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  thanks mistreco
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 6. #64
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  sa te bukura Rexhina

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  *~Rexhina~* (22-10-2013)

 8. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  faleminderit broken
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 9. #66
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Rexhina si engjuj jan,u ritshin me fat.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  *~Rexhina~* (02-11-2013)

 11. #67
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 12. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  *~Rexhina~* (02-11-2013),dielli1 (05-01-2014),Gentian_gr (09-11-2013)

 13. #68
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Bashkia Vlore
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 14. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Elian70 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  B@Ne (05-01-2014),Xhenet.M.S. (09-11-2013)

 15. #69
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)  Shqiponja mbi 100 diamante
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  B@Ne (05-01-2014),EXODUS (10-11-2013),loneeagle (16-01-2014),prishtina75 (05-01-2014)

 17. #70
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)
  Parajsa ime personale,

 18. 2 antarėt mė poshtė falenderuan EXODUS pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  B@Ne (05-01-2014),Xhenet.M.S. (13-11-2013)

 19. #71
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (04-12-2013),B@Ne (05-01-2014),dielli1 (05-01-2014),prishtina75 (05-01-2014)

 21. #72
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 22. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (04-12-2013),B@Ne (05-01-2014),loneeagle (16-01-2014)

 23. #73
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  prishtina75 (05-01-2014)

 25. #74
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  shume e bukur kjo shtylla

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ziti pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (28-11-2013)

 27. #75
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 28. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (04-12-2013),B@Ne (05-01-2014),loneeagle (16-01-2014)

 29. #76
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)  Uploaded with ImageShack.us
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 30. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (04-12-2013),B@Ne (05-01-2014),prishtina75 (05-01-2014)

 31. #77
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 32. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  B@Ne (05-01-2014),prishtina75 (05-01-2014)

 33. #78
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  O Xheni,cila je ti ketu ???.......Bukur shume.

 34. #79
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Flm dielli1,mua nuk pati kush te me fotografon kur vallxova.
  Ja dhe nje te asaj dite.

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 35. #80
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Flm dielli1,mua nuk pati kush te me fotografon kur vallxova.
  Ja dhe nje te asaj dite.

  ...vetem ky ushtari te mos ishte ketej,hahah..E perse nuk i ke vene"emrin"tend aty posht sikurse ne fotot siper???!!.Sido qe te jete fotot me duken shume te bukura...Mandej,ju keshilloj te vazhdoni,e paskeni syrin e artistes...Pergezime.

 36. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar dielli1 pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (16-01-2014)

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •