Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  :::::****::::::
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Mosha
  38
  Postime
  194
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Question Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Pershendetje,

  Jam i interesuar per te ndjekur ndonje kurs profesional per rregullim paisje elektropshtepiake ose kurs per elektricist.

  Me ndihmoni me ndonje emer te ndonje qendre serioze private (ne Tirane ose Durres) sepse shteteroret me kane thene qe nuk perfiton gje...

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2013
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Shko tek Don Bosko ose Harry Fultz ne Tirane

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Andreatirana pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 4. #3
  :::::****::::::
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Mosha
  38
  Postime
  194
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Citim Postuar mė parė nga Andreatirana Lexo Postimin
  Shko tek Don Bosko ose Harry Fultz ne Tirane
  Tek qendra e pare nuk kishte kursant per kete vit... ndersa tek e dyta me duket se bejne vetem veres kurse te tilla

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar FlashMx pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 6. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2013
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Po me degjove mua bej kurs per elektricist se eshte me mire, megjithjate po te them, nqs do qe te behesh elektricist tamam shko dhe regjistrohu te Don Bosko, kurset fillojne ne tetor, nqs do per elektroshtepiake shko tek harry Fultz regjistrohu dhe ata do te njoftojne kur grupi te jete gati per te filluar

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Andreatirana pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 8. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Citim Postuar mė parė nga Andreatirana Lexo Postimin
  Po me degjove mua bej kurs per elektricist se eshte me mire, megjithjate po te them, nqs do qe te behesh elektricist tamam shko dhe regjistrohu te Don Bosko, kurset fillojne ne tetor, nqs do per elektroshtepiake shko tek harry Fultz regjistrohu dhe ata do te njoftojne kur grupi te jete gati per te filluar
  Kush eshte i interesuar per te punuar elektricist te dergoje CV te Kompania Elteknik ne adresen info@elteknik.al

  Te interesuarit te kene eksperience pune 3-4 vjecare

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elteknik pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •