Close
Faqja 0 prej 15 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 288
 1. #1
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Postime
  344

  Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te famshem

  Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person shume te famshem ?! :P

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  857

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  C'rendesi ka personi? I famshem apo jo, tradhetia eshte tradheti...Eshte nje dukuri qe une do te thoja se me teper eshte personale dhe pergjigje e sakte mund te jipet vetem atehere kur te ndodhe apo perjeton.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  po te me tradhetonte me shoqen e saj sdo kisha problem, madje do ta ftoja shoqen e saj per 1 trio ;p

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Ke-ler
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Vendndodhja
  Bolonje
  Postime
  243

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Hajde teme hajde!
  I pafajshmi qe pa Djallin,u mahnit.Fajtori qe pa Zotin,u zhgenjye.

 5. #5
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,876

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  nese e dashura ime do te me tradhetonte me nje si rihanna apo beyonce, do ia falja...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Anėtarėsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  687

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Ja mbyllem deren dhe javem flaken kshu e kemi zakon ne Shqipot
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga kriko-38 : 20-02-2013 mė 11:18

 7. #7
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  nese e dashura ime do te me tradhetonte me nje si rihanna apo beyonce, do ia falja...
  Lesbiane e ke te dashuren?!! Lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #8
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Vec me m'thane qe e ka endrru s'ja fali edhe fill to avukati me ja lyp divorciren... s'ka hajgare me ndjenja.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Lesbiane e ke te dashuren?!! Lol
  jo e ka "sport" dyportshe
  lol


  ve bast o PINK qe dhe ti do ja falje me lehte po te te tradhetonte me 1 mashkull sesa me 1 femer
  kam te drejte apo jo ??

 10. #10
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  nese e dashura ime do te me tradhetonte me nje si rihanna apo beyonce, do ia falja...
  Te ishte lesbike do e fusja edhe ate ne krevat

 11. #11
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Pse nuk jepni pergjigje per vete ju por mereni me si dhe qysh e ka ?!

 12. #12
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Vec nje homo mendon keshtu. E humbe bastin, por dole nga dollapi. Congrats and be strong.
  Citim Postuar mė parė nga DiGiT@LiFE Lexo Postimin
  jo e ka "sport" dyportshe
  lol


  ve bast o PINK qe dhe ti do ja falje me lehte po te te tradhetonte me 1 mashkull sesa me 1 femer
  kam te drejte apo jo ??
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Te ishte lesbike do e fusja edhe ate ne krevat
  mire e thua ti por ste fut ajo ;p

 14. #14
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,876

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Lesbiane e ke te dashuren?!! Lol
  deri tani jo, por do ia mbushi mendjen te behet e tille (bisex)... lol.
  p.s. andej nga ju pink ka me shumice femra te tilla. sidomos ne florida.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 15. #15
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Postime
  4,224

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  JO! Tradhetia e njejte ngelet nuk do te thote pse ishte i/e famshme nuk tradhetoj lol
  I LOVE GOD

  j&g

 16. #16
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,876

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Citim Postuar mė parė nga DiGiT@LiFE Lexo Postimin
  jo e ka "sport" dyportshe
  lol


  ve bast o PINK qe dhe ti do ja falje me lehte po te te tradhetonte me 1 mashkull sesa me 1 femer
  kam te drejte apo jo ??
  nese per shume meshkuj, dy femra lesbike jane terheqese, jane te rralla femrat qe shikojne dy meshkuj gay si dicka terheqese... une akoma nuk e kam njohur nje femer te tille...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 17. #17
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Citim Postuar mė parė nga DiGiT@LiFE Lexo Postimin
  mire e thua ti por ste fut ajo ;p
  pse mi thua keto fjale ?
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  JO! Tradhetia e njejte ngelet nuk do te thote pse ishte i/e famshme nuk tradhetoj lol
  Rezi

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  225

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Nooooo Fckn Wayyyy... kush dreqi e paska postu ket teme... Veq te me tradhetonte mua, i would cut off their dick.. veq nese une tradhetoje do ishte me Ryan Gosling kshu qe gjithcka do ishte ne regull

 19. #19
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Pyetje pak e cuditcme .
  Pse vip/ et e kane me sheqer qe duhet me ja fal lloll ?


  Nuk do ja falja , por njekohesisht do e ndihmoja qe te hiqte nga kaptina iden qe mqns flejti me te eshte Vip pastaj :-D
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  360

  Pėr: Do ja falnit tradhetine partneres/it nese do ju tradhetonte me nje person te fam

  Vetem njerezit finsi ke falin dhe kush te do ne te vertete

Faqja 0 prej 15 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •