Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-06-2008
  Postime
  107

  Ebook per degen e Mjekesise!!!

  po filloj me ket adrese interneti ku mund te gjeni libra ne formatin elektronik qe mund ti shkarkoni.
  ne fillim duhet qe te rregistroheni tek ky siti dhe pastaj mund te kerkoni linkun nga ku mund te shkarkoni librat. nqs nuk keni shume zotesi per te shkarkuar duhet ti kerkoni nodnje shokut apo shoqes qe tju jape nje dore qe te shkarkoni manualet.
  librat jane pothuajse te gjithe en anlgisht!!!


  http://tags.softarchive.net/ebooks+Medicine/

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-06-2008
  Postime
  107

  Pėr: Ebook per degen e Mjekesise!!!

  shpresoj qe sa me shpejt te arrij te zbuloj faqe te tjera interneti keshtu qe ata qe studiojne mjekesi te mos ankohen se librat u mungojne

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •