Close
Faqja 22 prej 22 FillimFillim ... 12202122
Duke shfaqur rezultatin 421 deri 428 prej 428

Tema: Juventus F.C

 1. #421
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Juventus F.C

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin
  Martino MIlanist jam
  E dashuroj ate ekip
  eshte pak keq kto 3-4 vitet e fundit po do te ngrihet serisht

  PASTAJ E KAM THENE UNE DHE ME PARA
  NE EVROPE ITALIA NJIFET NGA MILANI

  NE ITALI NJIFET NGA JUVJA

  ME INTERIN BESOJ SE NJIFET QE SKA QENE KURRE NE SERINE B
  Analize e drejte.He per he nuk keni te drejte te llapni per JUVENTUSIN...
  Ne perspektive mbase.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 2. #422
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: Juventus F.C

  Pak si me vones erdha ktu une, po jam kurioz te di opinionet dhe perjetimet e tifozave te Juventusit ...
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #423
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Juventus F.C

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Pak si me vones erdha ktu une, po jam kurioz te di opinionet dhe perjetimet e tifozave te Juventusit ...


  Qao
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 4. #424
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Juventus F.C

  Martini1984 optimizmi eshte i madh po hidhi nje sy realitetit,per vite me radhe nuk e ka fituar nje Ch.L

 5. #425
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Juventus F.C

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Martini1984 optimizmi eshte i madh po hidhi nje sy realitetit,per vite me radhe nuk e ka fituar nje Ch.L
  Ceshtjen e kanalit te Korfuzit edhe sot nuk e dime!
  M.q-se je nga Butrinti i DEA-s.
  Hulumto.

  Efkalisto!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 6. #426
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Juventus F.C

  Rrini urte e mos u nini per JUVEN.
  SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pranohet.
  Ekipet e leshit!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 7. #427
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Juventus F.C

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Rrini urte e mos u nini per JUVEN.
  SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pranohet.
  Ekipet e leshit!
  MAKABER....i mujme ne shpie.
  GRANDE JUVE.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 8. #428
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Juventus F.C

  Aleeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Agreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
  Squk deshtaker milankarista,plehrainterista,laziolefashista e gore albaqenista.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 22 prej 22 FillimFillim ... 12202122

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •