Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 88
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Design 3D [Dysheku]

  Pershendetje
  Ndoshta e kam postuar ne vendin e gabuar,mirpo me falni..
  Janė punime tė mia tė punuara me Autodesk 3DS MAX
  Shpresoj tė ju pėlqejnė

  [IMG][/IMG]
 2. #2
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Desing 3D [Interior]
 3. #3

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Te lumte Qendros

  Me cilin program i ben ?
  Revolution 1848

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  faleminderit..
  janė tė punuara me Autodesk 3DS MAX
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  360

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Citim Postuar mė parė nga qendros Lexo Postimin
  faleminderit..
  janė tė punuara me Autodesk 3DS MAX
  Na bej ndonje model guzhine

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Design 3D [Lamp]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Design 3D [Table for TV]  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar qendros pėr postimin:

  ami7 (14-12-2014)

 11. #10

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Citim Postuar mė parė nga qendros Lexo Postimin
  faleminderit..
  janė tė punuara me Autodesk 3DS MAX
  Ky program cfar ben tjeter ? psh, a mund te realizosh ndertime shtepish nga jashte ?
  Revolution 1848

 12. #11
  i/e regjistruar Maska e cool_shqype
  Anėtarėsuar
  30-05-2007
  Vendndodhja
  jetoj me lemoshat e nanes natyre
  Postime
  1,024

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ky program cfar ben tjeter ? psh, a mund te realizosh ndertime shtepish nga jashte ?
  Ky eshte nje nga programet me te mira per rendering (per mua me i miri), e perdoret gjeresisht ne industrine e ndertimit per paraqitje te jashteme dhe te brendeshme...eshte shum afer realitetit.
  each second is eternity as eternity is now,
  and now, now is forever

 13. #12
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014

  Pėr: Desing 3D [Interior]


  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ky program cfar ben tjeter ? psh, a mund te realizosh ndertime shtepish nga jashte ?
  Ja cfar ben tjeter ;P

 14. #13

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Citim Postuar mė parė nga cool_shqype Lexo Postimin
  Ky eshte nje nga programet me te mira per rendering (per mua me i miri), e perdoret gjeresisht ne industrine e ndertimit per paraqitje te jashteme dhe te brendeshme...eshte shum afer realitetit.
  Faleminderit cool_shqype

  Une e kam provuar nje si ky, por me dalin vijat te shkallezuara ..d.m.th ne vend qe vijat te dalin te drejta keshtu __________ ato shkallezohen dhe kur perfundon duket shume i shemtuar vizatimi qe ke bere

  Shiko me poshte

  Emri: 60928427.png

Shikime: 4341

Madhėsia: 33.0 KB
  Revolution 1848

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Design 3D [Table for TV]  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 16. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  i ke krijuar vete qe nga fillimi apo thjesht ke mare nga interneti project & i ke bere modifikime & render?

 17. #16
  I regjistruar diku … Maska e Le dévoué
  Anėtarėsuar
  20-08-2012
  Postime
  2,186

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Punimet e mira, por mungojn idet inovatore. Si psh ; Ta marrėsh pėr ide imagjinuese njė cung druri (shembull vetem), dhe me kete cung druri ta skulptosh ate ne biblotek murale, karrikė, tavoline apo diē tjeter. Kesisoji do t'prodhosh dicka unikate, dhe me shume vlera artistike !

 18. #17
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 19. #18
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar qendros pėr postimin:

  ami7 (14-12-2014)

 21. #19
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 22. #20
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •