Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 117
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po u merrzite,pi uthudh.

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gon! Lexo Postimin
  Trimi i mire me shoke shume

  ose/dhe

  Trimi i mire iku n'varreza
  Trimat e istikameve nė varreza
  Trimat e ekraneve - deputeta!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  Trimat e istikameve nė varreza
  Trimat e ekraneve - deputeta!
  Ja ky eshte Loni prej betoni,dhe une jam Meti prej verteti.

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga alket merolli Lexo Postimin
  Ja ky eshte Loni prej betoni,dhe une jam Meti prej verteti.
  Tutje re Loni se na cau lepri.

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Bej sic them une ,dhe mos bej cfar bej une.

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Thenie grekeush nxiton rrezohet.
  Versioni gazmor: Kush nxiton arin i pari.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga alket merolli : 11-12-2012 mė 10:18

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ha per te rojtur,dhe mos ro per te ngrene.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ha per te jetuar,dhe mos jeto per te ngrene.

 9. #49
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Punen e sotme lere per neser, diten e neserme beje pushim !!!
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 10. #50
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Po them nje nga ligjet e Marfit

  Historia nuk perseritet, Historianet perserisin njeri tjetrin!
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  E per kte Marfin me kane fol shume 2 shoke analist te njohur Shqiptar
  Si e ka hallin ky i ziu?

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Te gjithe derrat nje hunde kane.

 13. #53
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga alket merolli Lexo Postimin
  Te gjithe derrat nje hunde kane.

  Derri derrit nuk i ngjane !!!
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 14. #54
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga BlueBaron Lexo Postimin
  Punen e sotme lere per neser, diten e neserme beje pushim !!!
  Po pe dikė qė pushon, shko dhe ndihmoje.

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pune pune nate e dite qe te shohim pakez drite,por nuk qe Naimi vete te provonte turnin e trete.

 16. #56
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tipiku Lexo Postimin
  E per kte Marfin me kane fol shume 2 shoke analist te njohur Shqiptar
  Si e ka hallin ky i ziu?
  Ky i ziu i ka zgjidhur hallet Ecen me goxha parime ai .

  Ja nje tjeter thenie : Cdo gje qe mund te shkoje keq, do te shkoje keq!
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gon! Lexo Postimin
  Qengji i mire i thith dy nena
  qinjgji i mire pi dy nena , kurse qingji rufjan pi gjithe kopene .

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  per inat te se vjeres shkoi me flejte me mullixhin .


  mos te zeje meraku pse i varen kembet kaloresit .


  prane kazmes se bej dot , prane gavetes mbushe plot .


  nje i marre hedh nje gur ne lume e 100 te mencur se ncjerin dot .

  nje koke njeriu se nxe nje det i tere .

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  Trimat e istikameve nė varreza
  Trimat e ekraneve - deputeta!
  nga anet tona ne e themi ndryshe ;

  loni pe betoni , peti pe verteti .

  loni u vra si hero dhe i bene statuje kurse peti ngeli i gjalle dhe i verteti.

 20. #60
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219
  Faleminderit
  312
  149 falenderime nė 118 postime
  gjyshja ime thoshte shpesh " Burri neper shtepi, si gomari neper avlli"
  What goes around---comes around

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •