Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e agugu
  Anėtarėsuar
  11-05-2011
  Vendndodhja
  Ku Tmzej Nota
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  persekutimi ne Albasoul

  14:45] [15:30] * Deni_Boy sets mode: +b Peanuts!*Albasoul@fhp.7ur.a7hv1o.IP
  [14:45] [15:30] * Peanuts was kicked by Deni_Boy (Qyqy Ku Shko Me Ket Fjalor Ti Re Katunar [Guardian Script])
  [14:45] [15:30] <YSL> ene thoni ku morin vesh muabete
  [14:45] [15:30] <YSL> curv
  [14:45] [15:30] <Alex> Deni_Boy zej be akoma me top je ti
  [14:45] [15:30] * Deni_Boy sets mode: +b YSL!*Albasoul@5qk.p24.ae9qhn.IP
  [14:45] [15:30] * sara (Albasoul@3vi.9em.2sqvj8.IP) has left #shqiperia (Dalje: Mirupafshim Albasoul....!)
  [14:45] [15:30] * Alex slaps jeti me puthje rreshkanjas
  [14:45] [15:30] <+DarKSouL> Deni_Boy Bjeri Mos I Bi Un :P
  [14:45] [15:31] <@PaRTiZoNi> Shqiperia aop del World
  [14:45] [15:30] <Peanuts> ene ti
  [14:45] [15:30] <bliss> ciu ciu

  [14:45] [15:30] <YSL> o nis
  [14:45] [15:30] * Zing (Albasoul@5qk.p24.ae9qhn.IP) has joined #shqiperia
  [14:45] [15:30] <YSL> mos hani *** me emra
  [14:45] [15:30] <Peanuts> YSL: baj buqja me e madhe e krejt qateve
  [14:45] [15:30] <YSL> mos na cani DarKSouL
  per kto motive te dobta boet del aop? te isha identifiku do e kuptoja shqetsimin e sop-it ne fjal edhe sdo isha ankuar,po kta te detyrojn te ngresh zerin!!! tboesh rebel pa arsye, dmth ktu me bo na i flod me shkrujt fund WorlD un mar gline te perjetshme ??????????


  ja dhe zoti sop ca arsyetimesh gjen

  14:35] <YSL> pse heq aop ti re?
  [14:35] <PaRTiZoNi> Per fjalor
  [14:35] <YSL> po un sjam id mer
  [14:35] <YSL> sisha me acc kur thash kurv
  [14:35] <PaRTiZoNi> po per te von ban me ket nick ti identifikohesh kur do
  [14:36] <YSL> momentin e krimit
  [14:36] <YSL> nuk isha id mer
  [14:36] <YSL> mos hiq aop kot
  [14:36] <PaRTiZoNi> nuk ta kam heq kot jo se ke dhe ankesa per ty ne forum ka tjer
  [14:36] <YSL> ahahahahahahahahahahah
  [14:36] <YSL> ca kishte ankesa e?
  [14:37] <YSL> se kisha qesh e
  [14:37] <PaRTiZoNi> Werti shante si veje ban, Renaton e kishe myt
  [14:37] <YSL> po po

  sa zemra ka thy e ky renato merni masa per kto shkelje te hapura e boen per pun dashurickash virtuale te hiqet aop nuk osht e drejt!!!!

 2. #2
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  mire e ka partizoni per tbo ban ben ti !apo harrove ti kur shan ee aop abuzues shyqyre doli njeri i hoqi aop keti robi se ngelem tu bo ankesa :P

 3. #3
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime
  Ugugu , ajd te fus nje hu .. Mire ta beri e meritoje ahaahahaha
  Dua dhe une te beje ankese ndaj ismail_qemali se edhe ky hyn me nick tjeter e ofendon usera e me nickun e tij rri si pule e lagure , hiqeni dhe ismailin te pastrohet vendi nga keta aop e sop pisllik , flm !
  Rossoneri !

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  36
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: persekutimi ne Albasoul

  O Celi kush ta ngeli hahhahaa
  Me Timon Pa Timon Pogradeci Mban Kampjon!!:p

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •