Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e diana
    Anėtarėsuar
    14-05-2002
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    4

    Smile Prezantimi im

    Nje big persh.all miletit shqip.kudo qe ndodhet! Kujtoja se i njihja te 7 mrekullite ,por nuk njihkam nr.8 (forumin shqip.)..Flmn rastesise qe me njohu me te...qe thoni ju une isha duke lundruar ne oqeanin e pafund te internetit e 1 stuhi e paparashikuar me perplasi ne ishullin e albasoul-it..Tani me mbetet veē eksplorimi i tij..Ahhh..se harrova..une jam Diana Para 20 vjetesh e 9 muajsh Zoti apo natyra(kush dreqin e di?)me dha 1 grusht kockash e mi rrethoi me pak mish te bute..Si strehe me dha barkun e mamit tim e me tha:"Ke afat te rrish ketu deri ne 22 te muajit te pare te pranveres..pastaj dil jashte..gjej strehe ku te duash..E pikerisht me 22 mars erdha ne jete une..dhe si gjithe bebet e tjera edhe une qava(ndoshta prandaj vazhdoj te qaj akoma,ngaqe ekam zakon per se vogli)..Babai me pagezoi me emrin qe kam(ADRIANA) jo se kishte pare Rokin..jo jo jo..porse keshtu ia dha fiksimi..dhe tha:"Ta therrasim shkurt Diana"..e keshtu u be..Jam rritur me shkopinjte e detit nder kembe...me ujin e kripur ne lekure(e ne stomak).me eren e pishave nen hunde,me guacka neper duar...Po perpiqem te them qe jam nga DIVJAKA..Tashme e kam humbur numerimin e perendimeve te diellit qe kam pare,nr.e bredhave qe kam prere ne pyll(per pemen e viti te ri)..e gaforreve qe u kam shqitur kembet..e guackave qe kam mbledhur..e kalave me rere..e KM qe kam bere me not...Me kujtohet diteve te vjeshtes kur shkoja e ulesha para detit..flisja me mendje me te..e ndjeja qe hynte tek une npm syve te mi...Me kujtohen ditet me shi kur i lutesha vellait te me ēonte me makine ne plazh duke i premtuar qe do ti rregullojadhomen per 1 jave...EHH kujtimet.. Mezi po pres gushtin qe te shkoj ne ALB..se jam merzitur ketu ne Milano...Jam ne vit te dyte per drejtesi..e me thene te drejten mezi po e shtyj..ZOTI tha:"Kush nuk do te shkoje ne shkolle le te hedh gurin e pare"..E keshtu u formuan malet..Ah..se harrova te them se si jam..OK.... Jam bionde (prej natyre) me floke te gjate..1,75cm (bej basket).. pesha(me luhatje..here56 here 59..)..syte te ēuditshem(njeri bojeqielli e tjetri jeshil..nje i mamit e nje i babit..Hoby(te gjitha gjerat e bukura e te ēuditshme)... me duket se shkruajta ca si shume..Ok.. Gezohem shume qe ju njoha e Ciao..ciao..
    diana

  2. #2

    Miresevjen Diana!!!

    Ciao andej nga Milano...shtyhet ndopak apo si ketej nga une??? duhet me hapur nje teme per studentet ne Itali,nqs s'e ka bere ndonje tjeter me pare...keshtu qe flasim pak per hallet tona ne kete toke "miqesore" Alla faccia di Berlusca e di Bossi!!!
    Befsh qejf
    PS Dy here qe kam qene ne Divjake me ka pelqyer shume...sidomos pylli afer detit blu!!! Shpresoj te kete ngelur po njelloj se atehere isha i vogel...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga helios : 16-05-2002 mė 09:21
    U let him hold a gun 2 ur head during sex?I thought u were a feminist
    Usually he takes the clip out

  3. #3
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,456
    Postimet nė Bllog
    17
    Ketij po qe i them prezantim, vecse i mungon foto.

    Mire se vjen Diana ne forumin shqiptar !
    "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e diana
    Anėtarėsuar
    14-05-2002
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    4

    ciao majemy

    ciao..majemy Si po e shtyn jeten aty ne Bologna? apo i Beh cmq duhet hapur vertet 1 teme per studentet ne ITA se ketu ku jam une me mire te #emrin e univ. pse jo ne Albauniversita? cmq mendo ti 1 teme..ok?..ciao..ciao..alla faccia di Berlusca e di Bossi P:S Divjaka vazhdon te jet akoma e bukur
    diana

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e diana
    Anėtarėsuar
    14-05-2002
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    4

    Flmn Albo

    Albo..flmn per mireseardhjen.. Shpresoj qe te jem ne lartesine e duhur.P:S Foton?! ēfare dreqin e do?!
    diana

  6. #6

    Post hmmm...

    Diana,ketej nga Bologna pak a shume jemi ...por perpiqemi te dukemi
    megjithate sa per temen nuk di. Shoh qe klajd paska hapur "shqiptaret ne itali" http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?s=&threadid=1407
    qe prej dates 14 Maj dhe asnjeri nuk i eshte pergjigjur(une sapo e gjeta)...keshtu qe po hap nje teme... ah e gjeta se ku....ketu: http://www.forumishqiptar.com/forumdisplay.php?s=&forumid=99
    Ja kalofsh sa me mire...Eliani

    PS. he dhe ti mos ja prish Albos per foton...(Albo qenke me kurioz se une ti )
    Pastaj Diana...mos ja prish traditen ketij forumi...pak a shume te gjithe kane vene foto ketu
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga helios : 20-05-2002 mė 09:13
    U let him hold a gun 2 ur head during sex?I thought u were a feminist
    Usually he takes the clip out

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Beqari002
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Postime
    500

    Mire se vjen!

    Diana te deshiroje mireseardhje ne Forumin me te madh shqipetar,por me shpres se Divjaken do ta kesh edhe me ne zemere.
    Besoj se edhe ju edhe ne te gjitheve ne mergim na mban nje shprese per vendlindjen,na mban nje ndjenje e zjarrte per ato vende si thoni ju per ato Male.

    Beqari002
    Jam martuar002

Tema tė Ngjashme

  1. Ftesė - Prezantimi i ArchiCAD 12
    Nga RinorZ nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:31
  2. Prezantimi im!
    Nga Nutela nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 15-10-2004, 21:22
  3. Ja dhe prezantimi im
    Nga Kopliku_forever nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 17
    Postimi i Fundit: 25-02-2004, 22:00
  4. Prezantimi im
    Nga tonushi nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 29-01-2004, 11:12
  5. Tek prezantimi i vetes .
    Nga Muhamed nė forumin Prezantoni veten nė forum
    Pėrgjigje: 13
    Postimi i Fundit: 11-03-2003, 03:20

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •